Zpět

Génius v nás

Génius v nás
Nápadité. Inovační. Geniální. Těmito slovy označují vizionáři to, co všichni respektují a obdivují. A tato slova nyní mohou charakterizovat i vás. Navzdory všem předsudkům, kreativita není dar, se kterým se člověk musí narodit. Je to dovednost. Dovednost, kterou se můžeme naučit.
Autorka několika mezinárodních bestsellerů a cenami oceňovaná profesorka kreativního myšlení na Stanfordské Univerzitě, Tina Seelig měla možnost pracovat s některými z nejlepších a nejbystřejších lidí na světě. Ti právě teď mají rozhodovací pravomoci ve firmách, jako je Google, Genentech, IBM a Cisco. V audioknize Génius v nás: Rychlokurz kreativního myšlení odhaluje, že kreativita je nekonečný a obnovitelný zdroj, ze kterého můžeme čerpat neustále. Zkušeně v ní dekóduje kreativitu a nabízí sadu nástrojů a zásad k posílení vlastního tvůrčího génia, které si může osvojit každý. Tato mp3 kniha se tak stává fantastickým prostředkem pro všechny, kteří chtějí naplnit své ambice.

Audiokniha je především o kreativitě v podnikání a byznysu. O tom, jak se nebát neúspěchu. Nabízí nový a revoluční model "Motor Inovace". Ten vysvětluje, jak se naše kreativita vnitřně neustále vytváří a jak je následně ovlivňována vnějším světem. Tina Sellig popisuje proměnné, které na nás hromadně působí, aby vyvolaly nebo potlačily naše tvůrčí schopnosti. Následně poskytuje sadu nástrojů, které můžete použít ihned a radikálně si tak zlepšit vlastní vynalézavost a tvořivost. Stejně tak, jako vašim kolegům, týmům, organizacím a komunitám.
 
text: Progres Guru
autor
Tina Seelig
název
Génius v nás
režie
Jan Linhart
interpret
Tereza Richtrová
délka
5:22
vydavatel
rok vydání
2015