Zpět

Není přání jako přání

Není přání jako přání
Dejte si pozor na to, co si přejete, mohlo by se vám to splnit! Jana Stryková vypráví příběh trochu ztřeštěné Londýňanky Heather, v první knize Alexandry Potter, která právě vychází na CD.
Oblíbeného románu Není přání jako přání se v České republice prodalo více než 27.000 ks a stal se nejúspěšnější knihou této anglicky píšící spisovatelky na našem trhu. Vtipný a bláznivý příběh zaujme především současné moderní ženy, které dokážou brát život s humorem a nadhledem.

Rudovlasé Heather je lehce přes třicet a vyrovnává se s nevěrou bývalého přítele, po němž zůstaly jen hořké vzpomínky a nesplacený byt. Jednoho den však potká cikánku, která jí vnutí vřes, který jí splní všechna přání. A svět se jako mávnutím kouzelného proutku skutečně začíná měnit...
 

Audiokniha, u které se báječně pobavíte a odpočinete, vznikla ve spolupráci agentury Kristián a vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis. Interpretace se skvěle ujala herečka Jana Stryková pod vedením zkušené rozhlasové režisérky Jitky Škápíkové. Světoznámá autorka bestsellerů pro ženy Alexandra Potter vydala v České republice již 7 knih v celkovém nákladu přes 80.000 prodaných kusů.
text: Kristián
autor
Alexandra Potter
název
Není přání jako přání
režie
interpret
délka
9:27
vydavatel
rok vydání
2015
hudba
Pavel Kadlec
výroba
katalogové číslo
KR002-2