Box s deseti CD, nazvaný Šimek & Sobota & Nárožný (komplet 1971–1977), začíná záznamem představení Návštěvní den V, připravovaného ještě za života Jiřího Grossmanna. Oba jeho tvůrci předpokládali, že se Jiří Grossmann vrátí z nemocnice zdravý a bude na jevišti pokračovat ve vtipných dialozích s partnerem Miloslavem Šimkem. Nestalo se tak, Jiří Grossmann zemřel a zdrcený Miloslav Šimek uvažoval o tom, že skončí s divadlem a vrátí se ke své původní profesi učitele. Režisér Ján Roháč jej však přemluvil k pokračování na prknech Semaforu. Brzy nato objevil Šimek skvělého improvizátora Luďka Sobotu, tehdy ještě člena souboru libereckého Naivního divadla a jeho Studia Ypsilon. Jako hlavní hvězda Ypsilonky přešel Luděk Sobota do Šimkova týmu, kde rozvíjel princip improvizovaných monologů, nyní v dialogu se stejně naladěným kolegou. Poučujícího pedagoga Šimka a roztržitého Sobotu, chrlícího geniální improvizované asociace, doplnil vzápětí třetí komik, cholerický „nasírač“ Petr Nárožný v roli inspicienta, jemuž se představení soustavně rozpadá. Vznikla tak humorná trojice, jež si okamžitě získala publikum Semaforu, a v cestě, započaté dvojicí Š & G, se mohlo sice trochu jinak, ale stejně vtipně pokračovat.
Nejlepší společná léta tohoto humoristického tria jsou zachycena na záznamech jednotlivých představení archivu divadla Semafor, vydavatelství Supraphon, České televize ale i v soukromých sbírkách, kde nalézáme nečekané objevy. Řadu výstupů dosud mohli slyšet pouze původní návštěvníci divadla Semafor, jde tedy opět o mimořádnou událost, zachování jedinečných okamžiků komiků, zdařile pokračujících v intencích dua Š+G. Velkou roli v úspěchu této nové semaforské party sehrál i režisér Ján Roháč a zpěváci ze Šimkova týmu, například Pavel Bobek, Jana Robbová, Zuzana Burianová či Miroslav Paleček s Michaelem Janíkem.
Producentka Supraphonu Naďa Dvorská poznamenává: „Pamatuji si osobnost Luďka Soboty ještě z konce 60. let právě ze Studia Ypsilon, kde zářil mezi svými hereckými kolegy, kteří všichni pracovali na tvořivém principu improvizace. Zajímavý byl pak přenos takto inspirovaného herectví do zcela nového uměleckého společenství, v němž se Sobotova metoda sešla se Šimkovou brilantní schopností okamžité vtipné reakce na nečekané otázky z publika, což bylo časté a nesmírně úspěšné číslo této tvůrčí dvojice.“
Komplet 10 CD Šimek & Sobota & Nárožný (1971–1977) uzavírají nahrávky z roku 1977. Nahrávek se však dochovalo více. Producentka Naďa Dvorská k tomu dodává: „Rádi bychom v příštím roce ještě završili celou řadu a vydali pokračování díla těchto komiků, aby zůstalo zachováno vše dobré, co vzniklo na jevišti divadla, tolik oblíbeného svým publikem. Chtěla bych také poděkovat celému týmu spolupracovníků za to, že komplet iniciovali, vytvořili jeho koncepci a několik let se mu intenzivně věnovali. Jsou to sběratelé a znalci Jan Richter, Lukáš Sýkora, Jan Muller, Oldřich Zámostný a Jakub Kamberský. Zároveň děkuji obrovské řadě dalších poradců a fandů i pracovníků dokumentace Supraphonu. Ti všichni použili svůj um a znalosti k úspěchu našeho projektu.“