Zpět

Vrah andělů

Vrah andělů
Jakoby měl vrah nadpřirozené schopnosti - nebo je to jen iluze?

Hacker, který si říká „Čaroděj“, se nabourá do webových stránek FBI a umístí na ně šifru odkazující na hřbitov v Michiganu, kde je objevena mrtvá dívka vylézající ze země… jako kdyby se snažila vydrápat z vlastního hrobu.

Jessica Blackwoodová se má stát nastupující hvězdou dynastie iluzionistů, ke své problémové rodině se však otočí zády a rozhodne se začít nový život jako policistka. Když však poradce FBI, doktor Jeffrey Ailes, objeví jistý starý kouzelnický časopis, obrátí se Jessice svět vzhůru nohama. Tváří v tvář zločinu, který se na pohled vzpírá jakémukoliv vysvětlení, nemá Ailes co ztratit – ale může mnohé získat – jestliže zariskuje a vsadí na agentku vychovanou v prostředí, kde je i zdánlivě nemožné běžnou věcí.

Mrtvola na hřbitově představuje teprve první z Čarodějovy série temných zázraků. Dokáže se Jessica, vržená do středu mediální pozornosti a tlačená časem zbývajícím do dalšího zločinu, vypořádat s vlastní minulostí a zarazit řádění zvráceného vraha? Pokud ne, může se sama stát jeho další obětí…
 
text: Témbr
autor
Andrew Mayne
název
Vrah andělů
série
Jessica Blackwood #1
režie
Jan Drbohlav
interpret
délka
11:08
vydavatel
rok vydání
2022