Shodou náhod byl spoluautorem zmíněného česko-slovenského detektivního seriálu slovenský spisovatel Dominik Dán, jehož romány tvoří naprostou většinu z dosavadní audioknižní tvorby Martina Mňahončáka.
Do rozjeté série naskočil po předčasně zesnulém kolegovi Mariánu Geišbergovi, který dánovky pro Publixing načítal v letech 2015-2018, naskočil Mňahončák po dvouleté pauze v roce 2020 příběhem Nevieš dňa, nevieš hodiny.
Od té doby jich až do dneška načetl třiadvacet. Prozatím posledním Dánovým románem je Vianočná nádielka, která se zařadila po bok ostatních příběhů, které tradičně patří k bestsellerům na Audiolibrixu. Slovenské nahrávky s partou detektivů z kanceláře 141 v čele s Richardem Krauzem si oblíbili i čeští posluchači, kteří jsou jinak k cizojazyčným audioknihám skeptičtí. Na dánovkách v originále ale oceňují především specifický humor, který nelze tak snadno převést do češtiny.
Na svém kontě má ale i detektivku norského krále severské krimi Joa Nesbøho Snehuliak. Sedmý případ ze série Harry Hole byl svého času označován jako ten vůbec nejlepší a dočkal se i filmového zpracování. Martin Mňahončák se do zasněženého Osla vydal pod hlavičkou vydavatelství IKAR, audiokniha vyšla v roce 2014.
Vedle napětí se s Martinem Mňahončákem můžete i zasmát, a to v humorně laděné sci-fi sérii Stopárov sprievodca galaxiou. Stejnojmenný první díl a navazující nahrávku Reštaurácia na konci vesmíru napsal britský autor Douglas Adams, o slovenské zvukové vydání se postaral Publixing a SLOVART. Popularita příběhů o cestování galaxií inspirovala jeho fanoušky k pořádání každoročního neformálního svátku nazvaného Ručníkový den, protože právě tento předmět označuje fiktivní průvodce jako nejpotřebnější věc, kterou by u sebe měl mít každý mezihvězdný stopař. Pokud ale nemáte dost kuráže na to, nosit u sebe 25. května po celý den viditelně ručník, můžete si alespoň symbolicky pustit do uší jednu z autorových nahrávek v podání Martina Mňahončáka.