Walker & Volf
Audio vydavatelství zaměřené na původní českou sci-fi, fantasy a horor, na dětskou literaturu a další žánry.

Jak prožít knihu na plný pecky?  S námi! 

Proč s námi?

Protože… vydáváme trochu něco jiného, než dnes naleznete na audioknižních portálech, vydáváme původní českou a slovenskou SCI-FI, FANTASY A HOROR!
Protože… se domníváme, že přední autoři a autorky naší fantastické tvorby  (Ondřej Neff, Miroslav Žamboch, Štěpán Kopřiva, Juraj Červenák, Petra Neomillnerová, Jaroslav Mostecký, Pavel Renčín, Vladimír Šlechta, M. T. Majar, Jiří W. Procházka aj.) patří se svými díly mezi naši beletrii i světovou klasiku.
Protože… oslovujeme zkušené herce a narátory (Ludvík Král, Jiří Klem, Vilma Cibulková…), abychom  vám převedli  nejlepší knihy fantastických žánrů rovnou do vašich uší (které jsou hned u mozku).

Proč  audioknihy?

Protože…. je to jiná forma vnímání textu (dá se číst i ušima, věřte nám :-) )
Protože… lidi čím dál více cestují. Třebas na dovolené.  Zabavíte buď děti (a máte klid), sebe (klid od vás mají ostatní) a nebo partnera/ku (konečně chvilka klidu).
Protože… se denně dojíždí do práce, do školy, za obchodem či za příbuznými  (prožíváte denně horor ve veřejné dopravě? Zpestřete si ho tedy hororem i ve sluchátkách!)
Protože… lidi čím dál více namáhají oči (při čtení, při práci s počítačem, pří řízení automobilu, při koukání na televizi i při koukání „do blba“),  a pak  jim při čtení písmenka skákají – a my máme řešení!
Protože… jsou práce, při kterých natíráte, vaříte, brousíte, hrabete, žehlíte, rovnáte, nakládáte (kolečko či okurky) , sekáte a zbývá vám spousta intelektuálních sil na poslech našich knih.
Protože… poslouchání kvalitních audioknih prospívá vašemu zdraví. Tvrdí deset psychiatrů, psychologů i psychopatů z deseti.

Proč audioknihy on-line a proč audioknihy na CD?

Protože… můžete poslouchat on-line literaturu v mobilech, ze čteček, z tabletů.
Protože… můžete mít graficky vybavené CD booklety nejen jako sběratelskou kurizotku, ale zároveň můžete využít přehrávače CD-MP3 v autě, v kompu či v domácím kině!
text: Walker & Volf