Zpět

30 nových audioknih

zpráva, , 07.06.2020
Celkem 30 nových audioknih připravili pro posluchače čeští a slovenští vydavatelé. Pojďme si je všechny představit.
Bookmedia spolu s Audiotékou vydávají zvukovou podobu další z knih Timothyho Snydera. Audioknihu Cesta k nesvobodě s podtitulem Rusko, Evropa, Amerika čte Jiří Dvořák.

O tom jak přijetí nových rolí ovlivňuje úspěch píše Miloš Toman v knize Co je vaším byznysem? Pro vydavatelství Progres Guru ji přečetl Jan Linhart.

Audioknihu malých dobrodiní v čase velké proměny Země vydává Tympanum. Co se děje se světem Václava Cílka čte Martin Myšička.

Audioknihu Etiketa před 100 lety aneb Společenský katechismus připravilo v interpretaci Jana Eislera podle Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského vydavatelství Autreo.

Druhým dílem audioknihy Ewraker pokračuje vydavatelství Čti mi! v akčním výletu do středoevropských dějin počátku 10. století. Čte Libor Böhm.

Jak nejspíš neslavit dvanácté narozeniny bude vyprávět David Novotný v audioknize Hrdinův atlas smrtících draků – již šesté ze škyťákovské série Cressidy Cowell. Vydává OneHotBook.
 

Příběh o nesobecké síle lásky Barbary Nesvadbové Iluze vydává v interpretaci Jany Strykové Témbr.

Pomsta za domnělou křivdu stojí na počátku románu Lubomíra Macháčka Kanibal. V podání Martina Čevory ho ve zvukové podobě vydává Čti mi!

Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 19. a 20. století nabízí první díl trilogie Kavárna U Anděla Anne Jacobsové. Čte ho Zuzana Slavíková, vydává Témbr.

Legendární Medvídek Pú vychází péčí vydavatelství Tympanum ve zvukové podobě v interpretaci Vojtěcha Kotka.

Audiokniha Noční lovec je dalším případem policejního profilovatele Roberta Huntera z pera Chrise Cartera. Čte Jakub Saic, vydávají Bookmedia.

Supraphon připravil audioknižní podobu slavné filmové pohádky O statečném kováři. Vychází v podání Pavla Kříže a s hudbou Petra Ulrycha.
 

Humoristickému románu Opice z našej police dala zvukovou podobu vydavatelství Wisteria Books a Buvik, když k četbě povolali Zuzanu Kronerovou.

Píseň o Bernadettě Franze Werfela vychází v citlivém podání herečky a moderátorky Kateřiny Rýznarové u vydavatelství Slyš to.

Románovou novinku Jiřího Hájíčka Plachetnice na vinětách v audioknižní podobě a v interpretaci Vandy Hybnerové připravilo vydavatelství OneHotBook.

Tympanum konečně vydává úvodní příběh audioknižní řady Letopisy královské komory Vlastimila Vondrušky. Plzeňské mordy čte Jan Hyhlík.

Herec Martin Mňahončák se ujal četby další detektivky Dominika Dána. Audioknihu Pochovaní zaživa vydává Publixing.

Komplet všech příběhů Povídky Oty Pavla, dříve vydaných i nově nahraných, vydává k 90. výročí narození autora Supraphon.

Co se doopravdy děje v rodině Crawfordových? Nejnovější román Colleen Hooverové Pravda, nebo lež vydává v interpretaci Terezy Vilišové Témbr.
 

Voxi připravilo pro posluchače audioknižní podobu legendárního francouzského thrilleru Purpurové řeky. Čte ho Jakub Saic.

Vydavatelství Fonia pokračuje ve vydávání vyprávění bratrů Krausových. Romantická dovolená je o výletech z dob, kdy kufry neměly kolečka.

Ve třetím díle série Řeka bohů se Wilbur Smith vrací zpět do starověkého Egypta. Audioknihu Čaroděj čte Vasil Fridrich a vydává Audiotéka.

Za dokonalý svět je třeba zaplatit vysokou cenu. Audioknihu Smrtka, první část série Neala Shustermana, čtou Vasil Fridrich a Jana Stryková, vydává Témbr.

Správná pětka na útěku je třetím příběhem kultovní jednadvacetidílné série Enid Blytonové. Čte ji Klára Maurerová, vydává OneHotBook.

Postpunkový román Františka Kotlety Underground vydávají v interpretaci Petra Kubese Audiotéka a Nakladatelství Epocha.

Radioservis vydává rozhlasovou četbu na pokračování Velká vlaková loupež. O zločinu z Anglie roku 1855 vyprávějí Martin Preiss a Lukáš Příkazký.

Všichni žijem’ v blázinci, říká renomovaný psychiatr Radkin Honzák. Jeho tvrzení dalo název knize a audioknize, kterou čtou Jiří Práger a Milena Steinmasslová a vydává Voxi.

Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema X způsobů smrti dohrává napínavou partii předchozího titulu Motiv X. Audioknihu čte Pavel Soukup, vydává Témbr.

Vzpomínky soudního znalce Antona Heretika ožívají v audioknize Zlo. O tom, že za jistých okolností se vrahem může stát každý z nás čte Pavol Michalka. Vydává Publixing.

Mysteriózní detektivka od vítězky literární soutěže Hvězda inkoustu Kateřiny Šardické dostává zvukovou podobu. Zmizení Sáry Lindertové čtou Anita Krausová a Vasil Fridrich, vydává Voxi.
 

Všechny nové audioknihy koupíte na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz