Zpět

Nesbø, Vondruška, Kotleta a další čerstvé novinky 03/2023

zpráva, , 21.01.2023
Pojďme se společně podívat na lednovou smršť nových (nejen) detektivních audioknih.

 
OneHotBook potěší všechny fanoušky série Pax švédských autorek Åsy Larsson a Ingely Korsell, určené převážně mladším posluchačům. Sedmý díl Dech smrti čte Jan Vondráček.

Podobnou věkovou skupinu jistě osloví i zamotaný příběh plný chemie a černého britského humoru. Témbr vydává Koláč s kapkou jedu Alana Bradleyho v podání Marthy Issové.

Komu se nechce čekat na český překlad třináctého Harryho Holea Joa Nesbøho, může si Krvavý mesiac poslechnout ve slovenštině. Čte Přemysl Boublík, vydávají Publixing a Ikar.
 

Vzpomínky Lydie Tischlerové, jedné z posledních žijících pamětnic Osvětimi, vydává Tympanum. Audioknihu Se žlutou hvězdou v prázdném kupé čte Dana Černá.

Témbr vydává další případ komisaře Dupena s pera německého autora píšícího pod pseudonymem Jean-Luc Bannalec. Detektivku Bretaňský příboj čte Jan Teplý ml.

Tympanum připravilo hned dvě novinky Vlastimila Vondrušky z jeho série Hříšní lidé Království českého – to je ta s Oldřichem z Chlumu. První se jmenuje Morový testament.
 
 
Tou druhou je novela Jablko nepadlo daleko od stromu, která je jakýmsi krátkým prémiovým příběhem. Obě audioknihy si můžete poslechnout v podání Martina Zahálky.
 
Ve zvukové podobě vychází také čtvrtý příběh ze série Tomáš Kosek, z dílny Františka Kotlety. Temné blues v New Orleans čte Libor Terš, vydávají Audiotéka a Epocha.
 
 
Vydavatelství Čti mi! přispělo do nabídky nových audioknih titulem Tomáše Zetka Terapie sebepoznáním. Témata, kterým je nutné věnovat pozornost, poodhaluje Filip Bartek.


To je pro tentokrát vše. Audioknihy kupujte na Audiolibrixu a čtěte o nich na naposlech.cz