Zpět

Jaké nové audioknihy poslouchat (nejen) na Valentýna?

zpráva, , 11.02.2023
Pojďte se s námi podívat, jaké nové audioknihy můžete poslouchat nejen na Valentýna.
Klidně to může být morbidní, děsivý a realistický dystopický horor argentinské autorky Agustiny Bazterricy Znamenitá mrtvola. V podání Jakuba Gottwalda ho vydává OneHotBook.

Nebo, od stejného vydavatele, sci-fi Levitan se probouzí americké autorské dvojice James S. A. Corey. V audioknize uslyšíme hlasy Ondřeje Rychlého, Jiřího Vyorálka, Anežky Šťastné a Zdeňka Maryšky.
 
Scifisty jistě potěší i nový počin vydavatelství Walker & Volf. Vychází první kniha druhého svazku série Plástev Josefa Pecinovského. Audioknihu Děti plástve čte Luboš Ondráček.

Hned o dva svazky se rozrostla audioknižní řada Dobrodruh vydavatelství Tympanum. Tím prvním je Duch Llana Estacada od Karla Maye v podání Pavla Soukupa,
 

druhým pak Barí, syn Kazanův Jamese Olivera Curwooda, navazující na dříve vydaného Vlčáka Kazana. Poslechnout si ho můžete v interpretaci Ondřeje Brouska.

Tympanum vydalo také historickou detektivku Ztracené stříbro – první díl úspěšné řady Marcus Didius Falco anglické spisovatelky Lindsey Davisové. Čte Martina Hudečková.
 

Fantasy detektivní příběh z viktoriánského Londýna připravilo k audioknižnímu vydání Čti mi! Démon z East Endu Petry Slovákové na posluchače promluví hlasem Vojtěcha Hamerského.

Audiolibrix uvádí skutečný, strhující a bezprecedentní příběh geniálního zločineckého bosse Paula le Ruix. Audioknihu Mastermind o honu na nejproduktivnějšího zločince 21. století čte Martin Sláma.
 

Vše, co potřebujete vědět o kryptoměnách, umělé inteligenci a dalších převratných technologiích. Audioknihu Patricka Zandla Mýty a naděje digitálního světa čte Ondřej Halámek, vydává Jan Melvil Publishing.
 
Vydavatelství Jota volá hlasem Pavla Hromádky Naučte se správně dýchat! Nejen fanouškům metody Wima Hofa je určena audiokniha francouzského autora Yvana Cama.
 
A to je z aktuálních novinek vše. Příjemný poslech vám přeje naposlech.cz