Zpět

Březen, novinky vezem aneb nové audioknihy 9. týdne

zpráva, , 05.03.2023
Opět jsme tu s výběrem deseti nejzajímavějších audioknižních novinek uplynulého týdne.
Milovníky detektivek jistě potěší další případ se slečnou Marplovou z pera Agathy Christie. Není kouře bez ohýnku s Růženou Merunkovou a Otakarem Brouskem ml. vychází u Voxi.

Novinku Martina Goffy Vodní hrob vydává coby audioknihu Témbr. Sedmý případ s novinářem Markem Vrázem o tom, že skutečnost může být někdy horší než vzpomínky, čte Jan Maxián.

Čerstvého případu se dočkala také detektiv Josie Quinnová z románů americké autorky Lisy Reganové. Zvládne rozehnat mlhu lží včas? Audioknihu Tichý pláč čte Jitka Ježková, vydává Cosmopolis.
 

OneHotBook připravilo pátý díl islandské sextalogie Yrsy Sigurðardóttir s detektivem Huldarem a psycholožkou Freyjou. Panenka přináší jenom zkázu a smrt. Čte Klára Cibulková.

Po Seržantovi a Veteránovi přichází Kapitán. Audioknižní vydavatelství Walker & Volf uvádí druhou knihu z válečné trilogie Miroslava Žambocha. Poslechnete si ji opět v podání Zdeňka Velena.

Vydavatelství Tebenas pokračuje v projektu kompletace díla mistra temné literatury Vladimíra Körnera. V interpretaci Igora Bareše vychází novela z roku 1993 Psí kůže.
 

Audioknihy amerického spisovatele afghánského původu Victora Methose u nás vydává Témbr. Nejinak je tomu i u právnického thrilleru Nečistá hra, který čte Lenka Zbranková.

Tympanum potěší všechny posluchače, kteří si oblíbili audioknihy velice plodného anglického autora Davida Walliamse. Jeho Příšerná teta vychází samozřejmě v podání Jiřího Lábuse.

Aktuální novinku Petry Dvořákové Zahrada vydává ve zvukové podobě OneHotBook. Jak žít, když člověk dostane do vínku dar, o který nestojí? Vyprávět vám bude Ondřej Novák.
 

A nakonec: Tympanum vydává další díl ojedinělého projektu Život ve staletích Vlastimila Vondrušky. Tentokrát vám autor a Aleš Procházka budou vyprávět o 13. století.

Příjemný poslech přeje naposlech.cz