Zpět

Vyberte si nové audioknihy z pestré nabídky | Nové audioknihy 10/2023

zpráva, , 13.03.2023
Jsme tu opět s přehledem nejzajímavějších audioknižních novinek. Tak pojďme na to.
Tympanum přichází s třetí audioknihou ze série Černokněžník Juraje Červenáka. Ovládne Černý Rogan démonický meč a stane se vyvoleným bojovníkem? Krvavý oheň čte Martin Finger.

Vydavatelství Voxi připravilo pro fanoušky detektivek norského autora Samula Bjørka nultý díl jeho série s Holgerem Munchem a Miou Krügerovou. Jmenuje se Vlk a čte ho Petra Špalková.

Stejný vydavatel stojí i za zvukovou podobou novinky Bernarda Miniera. Zlo se nezastaví před ničím. Proto ho musí zastavit ona. Lucia. Číst vám bude František Kreuzmann.
 
A thriller připravilo také audioknižní vydavatelství Témbr. Zmrazené zlato je šestým příběhem z oblíbené série Cilly a Rolfa Börjlindových. Čtou Martin Stránský a Anita Krausová.
 

Téměř přesně před sto lety došlo k objevu Tutanchamonovy hrobky. Životem egyptského faraona se zabývá audiokniha Tutanchamon, kterou v interpretaci Pavla Hromádky vydává Jota.

Drsný příběh na motivy skutečného případu novodobého otrokářství napsala Iva Pekárková. Její audioknihu S orlem na zádech vydává Témbr v podání Jitky Ježkové.
 

První díl úspěšného sedmidílného prvorepublikového cyklu Školák Kája Mařík Felixe Háje vydává Kanopa. Klasiku české dětské literatury si můžete poslechnout v podání Jana Vlasáka.

Dům v blankytně modrém moři je příběh o cestě a hlubokém prožitku, jakým je nalezení neobvyklé rodiny na nečekaném místě. V podání Saši Rašilova vydává Audiotéka a Fantom Print.

Čti mi! vydává zvukovou podobu dobrodružného románu Démoni pralesa českého autora píšícího pod pseudonymem Alec Palmer. Vy si ho můžete poslechnout v interpretaci Milana Šmída.
 

 
Všechny audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy novinek pro vás chystá naposlech.cz