Zpět

Na Pláži v Chorvatsku s Deníky Alana Rickmana | Nové audioknihy 19/2024

zpráva, , 12.05.2024
Nové audioknihy 19/2024
Vydejte se s audioknižními deníky Alana Rickmana třeba na chorvatskou pláž. Mořeplavbou.
Jeden z nejoblíbenějších herců dnešní doby, Alan Rickman, zanechal po své smrti Deníky. Jeho upřímnou zpověď si teď můžete díky vydavatelství Témbr poslechnout v interpretaci Aleše Procházky.

S Veronikou Lazorčákovou můžete prožít další z romantických útěků Julie Caplinové. Příběh Pláž v Chorvatsku, zalitý sluncem a letní pohodou, vydává ve zvukové podobě nakladatelství Cosmopolis.

Romantickou duši potěší jistě i třetí díl oblíbené série Cizinka americké bestselleristky Diany Gabaldon. Více než dvaačtyřicetihodinovou audioknihu Mořeplavec vydává OneHotBook v podání Jitky Ježkové.
 

Tebenas vydává v interpretaci hned devíti herců a hereček třetí díl kompilace kriminálních případů z policejních archivů. Doteky osudu Romana Cílka přinášejí opět devět samostatných detektivních povídek.

Témbr připravil četbu povídek popisujících očima sedmiletého kluka dva roky strávené v dětském domově. Audioknihu U útulku 5 Edgara Dutky čtou Ivana Uhlířová, Lukáš Příkazký a Melichar Gojda.
 
 
Václav Knop nahrál pro své vlastní vydavatelství Kanopa dobrodružný román velmi plodného amerického spisovatele Louise L‘Amoura Krajina pistolníků. Přivítejme pravý audioknižní western!

Tympanum rozšiřuje řadu historických detektivek Vlastimila Vondrušky v jeho sérii Hříšní lidé Království českého. Jak a zda Oldřich z Chlumu vyšetří Smrt šumavského poustevníka prozradí Miroslav Táborský.
 

Pokračuje také série Pragocalypsa, v níž český spisovatel Jan Urban kombinuje urban (jak jinak) fantasy s magií, postapo a alternativní historií. Krev padlých andělů čte Jiří Wittek, vydává Čti mi!

Víte, jak poznat, kdy je načase to vzdát? Podle Annie Dukeové má řada lidí problém s rozhodnutím ukončit něco neúspěšného. Proto Audiolibrix vydal v podání Jany Štvrtecké Umění skončit.

A než skončí tento přehled audioknižních novinek, upozorněme ještě na Malé vynálezy, ktoré zmenili svet. Populárně naučnou knihu Helen Pilcherové vydává v podání Michaely Husárové Publixing.

Tuto a vůbec všechny audioknižní novinky seženete na Audiolibrixu. Píšeme o nich na naposlech.cz.