Zpět

Audioknižní novinky u kterých se budete bát | Nové audioknihy 20/2023

zpráva, , 21.05.2023
Představujeme audioknižní novinky u kterých se budete bát, ale nejenom ty.
Témbr vydává zvukové zpracování jedenácti mysteriózních povídek od autorky kultovního Kříďáka C. J. Tudor. Audioknihu Škvíra si můžete poslechnout v podání Jitky Ježkové a Vasila Fridricha.

Stručné odpovědi na velké otázky vám dá stejnojmenná audiokniha legendárního britského fyzika Stephena Hawkinga. Vydávají ji Bookmedia a Audiotéka v interpretaci Zbyška Horáka.

OneHotBook vydává v podání Jana Meduny audioknihu Kalmann novináře a spisovatele Joachima B. Schmidta. A anotace slibuje, že na tohle islandské Fargo jen tak nezapomenete!

Napínavý příběh z internátní školy o šikanování, náhlých úmrtích a vůbec slibuje audiokniha irské autorky Lucindy Riley. Záhadné vraždy v internáte čte Zuzana Kyzeková, vydávají Publixing a Tatran.
 

Dva případy policejní vyšetřovatelky Kláry Radové vydává pod názvem Jak zabít dvakrát Témbr. Knihu populárního investigativního novináře a spisovatele Josefa Klímy čte Martin Stránský.

Mezi aktuálními novinkami je také další audiokniha ze série detektivek Agathy Christie s proslulým Herculem Poirotem. Nástrahy zubařského křesla vydává OneHotBook v podání Lukáše Hlavici.
 

Vydavatelství Fobos připravilo audioknižní příběhy z dob, kdy slunce už pomalu umírá. Vědeckofantastický román s prvky fantasy Mučitelův stín Gena Wolfa čte Marek Holý.

Jestliže jste poslouchali Jednu zatracenou pohromu za druhou Jodi Taylorové, jistě si nenecháte ujít ani její audioknihu Symfonie ozvěn. Právě vyšla pod hlavičkou Témbru v podání Terezy Dočkalové.
 

Jota vydává audioknihu k prvnímu oficiálnímu přechodu po hranicích republiky Stezka Českem. Napsal ji Martin Úbl, čtou Ondřej Novák a Ivana Bártová. A nezapomeňte, že může jít každý.

A na konec ještě odpočinkové young adult čtení pro všechny milovníky Itálie, romantiky a cestování časem! Kanopa vydává v podání Nikoly Heinzlové Mé sladké šestnácté století Rachel Harrisové.

Všechny audioknihy koupíte na Audiolibrixu. Přehledy novinek pro vás chystáme v naposlech.cz