Zpět

Zbrusu nový Stephen King i Agatha Christie | Nové audioknihy 20/2024

zpráva, , 19.05.2024
Nové audioknihy 20/2024
V tomto týdnu nabízejí audioknižní vydavatelé zbrusu nového Stephena Kinga i klasickou Agathu Christie.
Nejprve ale Nina Špitálníková. K četbě její románové prvotiny Severka sezval Radioservis Dagmar Křížovou, Štěpánku Romovou, Viktora Kuzníka, Barboru Goldmannovou, Ondřeje Dvořáčka, Petra Kubese a další.

Stejný vydavatel připravil také zvukovou podobu další detektivky Václava Erbena s kapitánem Exnerem coby vyšetřovatelem a Tomášem Jirmanem jako interpretem. Jmenuje se Bláznova smrt.

Pod značkou Voxi vychází další případ slečny Marplové, kterou jsme si oblíbili v podání Růženy Merunkové. V audioknize Agathy Christie V hotelu Bertram uslyšíme také Otakara Brouska ml.

Svérázná Holly Gibneyová, kterou možná znáte z některých příběhů Stephena Kinga, se v jeho novém krimithrilleru konečně dočkala titulní role. Audioknihu Holly vydává OneHotBook v interpretaci Kláry Oltové.
 

Skupinu věčně mladých posluchačů potěší Voxi zvukovým zpracováním už osmnáctého dílu Deníku malého poseroutky Jeffa Kinneyho. V audioknize Škola na odstřel uslyšíme opět Václava Koptu.

Pokud jste se báli, že OneHotBook zapomnělo pokračovat v populární sérii Enid Blytonové, můžete být v klidu. Šestý díl se jmenuje Správná pětka znovu na ostrově a čte ho Michaela Maurerová.

A stejně tak můžeme uklidnit i ty, kteří vyhlíželi audio podobu druhého svazku rozsáhlého debutového románu Jakuba Hussara 0 TU. Právě ho vydal OneHotBook v podání Jitky Ježkové a Lukáše Hlavici.
 

Audiotéka a Fantom Print připravili něco pro milovníky fantasy. V interpretaci Libora Hrušky vydávají první díl série německého autora Markuse Heitze Trpaslíci. Ano ano, to jsou ti malí vzrůstem, velcí srdcem.

Jota nahrála s Michaelou Danielovou četbu mnohovrstevnatého románu o lidské vytrvalosti, odhodlání a rodinných poutech na pozadí pohnutých dějin Vietnamu Nguyen Phan Que Mai Hory zpívají
 

Co nám sděluje nemoc a jak znovu nalézt zdraví? Voxi vydává audioknihu Umění nemoci MUDr. Jana Vojáčka – iniciátora komplexní medicíny. Čtou ji Petr Gelnar, Iveta Dušková a Jana Stryková.

Přehledy audioknižních novinek pro vás týden co týden chystáme v naposlech.cz.