Zpět

Wallanderova labutí píseň, Maigret mezi mafiány a další novinky | Nové audioknihy 21/2024

zpráva, , 26.05.2024
Nové audioknihy 21/2024
Tak copak si to tentokrát poslechneme? Vítejte u přehledu nejčerstvějších audioknižních novinek.
OneHotBook vydává další audioknihu ze série Úžasná Zeměplocha Terryho Pratchetta. Maškaráda rozšiřuje řadu o čarodějkách, kterou má interpretačně na starosti Zuzana Slavíková.

Rovněž OneHotBook připravilo také detektivku Henninga Mankella Než přijde mráz. První a současně bohužel poslední případ Lindy Wallanderové – ano, dcery slavného komisaře – čte Jiří Vyorálek.

OneHotBook potřetí. Tentokrát s dalším případem legendárního komisaře Maigreta z pera neméně legendárního Georgese Simenona. Audioknihu Maigretova gangsterská partie čte Jan Vlasák.

Také Voxi připravilo audioknižní detektivku. Se Sašou Rašilovem nahrálo Jak zpracovat podezřelého a kachnu na medu ze série nových případů soudce Ti francouzského autora Frédérica Lenormanda.
 

Micky Haller a Harry Bosch pracují spolu. A to v další detektivce Michaela Connelyho Cesta vzkriesenia, kterou ve slovenštině, v podání Marka Kolena vydávají společnými silami Publixing a Slovart.

Dlouho jsme tu neměli OneHotBook… V podání Vlasty Peterkové vydává audioknihu Johna Boyna Před sebou neutečeš – volné pokračování jeho románové tragédie Chlapec v pruhovaném pyžamu.

Jako další novinku si pro posluchače připravilo OneHotBook zvukovou podobu ságy německého rodu na české straně Krušných hor. Audioknihu Zdeňka Šmída Cejch čte Jan Vlasák.
 

Vydavatelství Publixing uvádí zvukovou podobu dokumentárního románu Tunel 29 uznávané autorky stejnojmenného britského podcastu Heleny Merrimanové. Poslechněte si ji v podání Zuzany Kyzekové.

Tympanum natočilo s Janem Zadražilem už druhou audioknihu ze světa Dubánků, kterým už někdy před deseti lety vdechl život Petr Václavek. Příběh Dubánek a noční bouře napsala Klára Smolíková.
 

A nakonec ještě šestý novinkový zářez pro OneHotBook. V interpretaci Igora Bareše právě vyšla audiokniha Vítr se zvedá – první díl trilogie Alma francouzského spisovatele Timothée de Fombelle.

Tohle všechno pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy audioknižních novinek připravujeme v naposlech.cz