Zpět

Předpremiéra nového Dominika Dána i Hurvínek z archivu | Nové audioknihy 22/2024

zpráva, , 02.06.2024
Nové audioknihy 22/2024
V audioknižních novinkách vás tentokrát čeká Dominik Dán, Hurvínek i Jan Neruda.
S předpremiérou nové detektivky Dominika Dána přichází Publixing. Případ Kruhy na vode, ze série Deník dobrého detektiva, si můžete poslechnout ještě před vydáním knihy a to v podání Martina Mňahončáka.

Vězněná je oceněný thriller s hororovou atmosférou a příchutí fantastiky českého autora Pavla Renčína. OneHotBook teď vydává jeho zvukovou podobu v podání Terezy Císařové a Jakuba Gottwalda.

Bát se můžete také při poslechu duchařského hororu americké spisovatelky Jennifer McMahonové Tajemství pramenů. Jeho četbu pro vás připravilo nakladatelství Kanopa v interpretaci Jitky Ježkové.
 

Audioknižní vydavatelství Tympanum nahrálo životopisný román Markéty Pilátové S Baťou v džungli. O vynuceném brazilském exilu Jana Antonína Bati a o hledání spravedlnosti čte Taťjana Medvecká.

Témbr vydává společně s Radioservisem audioknihu Rok ušatého Majka. V průvodci světem zvuku, hluku a rámusu Milady Rezkové účinkují členové Dismanova rozhlasového dětského souboru.

Supraphon uvádí komplet pěti už dříve vydaných titulů Divadla S+H pod souhrnným názvem Hurvínek na stopě. V remasterovaných nahrávkách uslyšíme Miloše Kirschnera, Martina Kláska, Helenu Štáchovou a další.
 

Stejný vydavatel připravil také soubor Jan Neruda: Výběr z díla slavného básníka, prozaika, kritika a novináře. Archiv doplňují nové nahrávky povídek a fejetonů v podání současných českých mladých herců.

Nakladatelství Témbr vydává novou historickou audioknihu Hany Whitton s všeobsažným názvem Anna Svídnická: Krásná Anna – nečekaná láska Karla IV. Slyšet ji můžete v podání Jitky Ježkové a Marka Holého.
 

Čti mi! vydává další audioknihu ze série Jana Kotouče Nad českými zeměmi slunce nezapadá, kombinující reálnou historii s prvky mystiky a magie. Pátý díl Bitva o české země čte František Florián.

Do problematiky trhů a peněz srozumitelně, s nadhledem, poutavě a lidsky vás uvede audioknihy Dominika Stroukala a Jana Berky Trhy, kterou v podání Petra Neskusila vydává Grada.

Všechny tyto a další audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy novinek pro vás připravuje naposlech.cz