Zpět

True crime legendárního kriminalisty, hororový Jo Nesbø a utajený Lars Kepler | Nové audioknihy 25/2024

zpráva, , 22.06.2024
Nové audioknihy 25/2024
True crime legendárního kriminalisty, hororový Jo Nesbø a utajený Lars Kepler. To jsou nové audioknihy.
Soukromá detektivní kancelář Julie Starkové má opět práci. OneHotBook nahrál s Veronikou Lazorčákovou detektivní novinku švédské dvojice Alex Ahndoril. Druhý díl série Klíč se jmenuje Zavřu oči v modlitbě.

Nakladatelství Voxi připravilo temný thriller z mýty opředeného ostrova Poslední na řadě. Jeho autorkou je naše stará známá Helen Fieldsová, interpretkou zatím tak známá Pavlína Hejcmanová.

Radioservis vydává audioknihu 5× Sherlock Holmes. Případy slavného detektiva z pera Sira Arthura Conana Doyla natočil loni v Českém rozhlase Olomouc režisér Tomáš Soldán s Jiřím Miroslavem Valůškem.

Poslechnout si můžete také novinku Joa Nesbøho, který se tentokrát pustil do pro něj nezvyklého žánru – thrilleru s hororovými prvky. Audioknihu Noční dům čte Martin Preiss, vydává Voxi.
 

A Voxi ještě jednou, tentokrát s pokračováním rozhovorů s elitním kriminalistou z oddělení vražd Janem Štočkem. Audioknihu Vrah je v každém z nás 2 čtou autorka Lucie Bechynková a Martin Zahálka.

Také máte za to, že pedagogové vašich dětí jsou… nejsou nejlepší? Buďte klidní.Ti Nejhorší učitelé na světě jsou v audioknize Davida Walliamse, kterou v originální interpretaci Jiřího Lábuse vydává Tympanum.
 

Nakladatelství Cosmopolis vydalo v podání Veroniky Lazorčákové nejnovější z romantických útěků Julie Caplinové. Čerstvý mořský vánek, půvabná zákoutí a jiskřivé pohledy to je Vila v Itálii.

Po převyprávění starověkých Mýtů a dobrodružství, která prožívali řečtí Hrdinové, završuje Stephen Fry svou cestu do minulosti nejslavnějším antickým příběhem Trója. Čte ho Otakar Brousek ml., vydává OneHotBook.
 

Témbr rozšiřuje svou audioknižní řadu novel a povídek českých autorů další sbírkou. V audioknize Útěky někam jinam uslyšíme Betku Stankovou, Libora Hrušku, Jiřího Ployhara, Martinu Hudečkovou a Jitku Ježkovou.

Chcete vědět Ako Island zmenil svet? Pak si pusťte kuriózní putování historií tohoto malého ostrova. Dozvíte se vše a výborně se pobavíte. Interpretem knihy Egilla Bjarnasona je Mário Zeumer, vydavatelem Publixing.

Tyto a další audioknihy koupíte na Audiolibrixu. Přehledy novinke pro vás chystáme v naposlech.cz