Zpět

Nové audioknihy pro horké letní dny | Nové audioknihy 27/2024

zpráva, , 07.07.2024
Nové audioknihy 27/2024
V audioknižních novinkách se tentokrát těšte na Kotletu, Husa, Holmese nebo třeba Bezrukého Frantíka.
Audiotéka s Epochou natočily další kousek ze sci-fi série Legie Kristýny Sněgoňové a Františka Kotlety. A právě druhý jmenovaný je autorem příběhu Plameny války, který vám přečte Martin Stránský.

Pátým svazkem pokračuje také série pastišů Fantastický Sherlock Holmes. Slavný detektiv ožívá díky Jamesi Lovegrovovi v příběhu Sherlock Holmes a Labyrint smrti. Čte ho Václav Knop, vydává Kanopa.

Audiotéka pokračuje v řadě historických románů Roberta Merleho Dědictví otců, která se odehrává v pohnutých dobách francouzské historie 16. a 17. století. Druhý díl V rozpuku mládí čte Zbyšek Horák.

A třetí částí pokračuje i Čtvrteční klub amatérských detektivů britského autora Richarda Osmana. Audioknihu Střela mimo cíl vydává OneHotBook a vy si ji poslechněte v podání Libuše Švormové a Jana Vlasáka.
 

Radioservis vydává lehce hororový příběh Dory Kaprálové určený pro děti od osmi let. V audioknize Pan Nikdo a bílá tma účinkují Jiří Vyorálek, Petra Bučková, Ráchel Gojdová a Žofie Hánová.

V podání Daniela Krejčíka si můžete poslechnout knihu Kláry Smolíkové H. U. S. (Hus úplně světovej). Životní příběh jedné z nejdůležitějších historických postav v poutavé formě vydává Tympanum.
 

Do světa nekonečné fantazie a jemného humoru se můžete vydat spolu s Janem Kačerem, který v nové audioknize vydavatelství Tympanum vypráví Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé Davida Laňky.

A ještě jednou Tympanum. To společně s nakladatelstvím Portál vydává audioknihu Václava Petráše Jak vychovat z dítěte sportovce bez typických rodičovských chyb. Poslechnout si ji můžete v podání Zbyška Horáka.
 

Supraphon podává důkaz, že když člověk chce, díky pozitivnímu náhledu na svět zvládne i naprostou nepřízeň osudu. Audioknihu Bezruký Frantík Richarda Sobotky čte Jakub Albrecht.

Témbr vydal román o lásce bez pravidel a životě bez kompromisů Tomáše Padevěta. Šest dnů tragikomických vzpomínek svobodomyslného bohéma (to zavání autobiografií) vám bude číst Saša Rašilov.

Audioknihy kupujte na Audiolibrixu. Nejen o novinkách čtěte na naposlech.cz