Zpět

Agatha Christie z Karibiku a další novinky nejen na pláž | Nové audioknihy 29-30/2023

zpráva, , 30.07.2023
Agatha Christie z Karibiku a další audioknižní novinky nejen na pláž jsou tu.
Slečna Marplová tráví prázdniny na karibském ostrově a to by bylo, aby se něco nesemlelo. Karibské tajemství Agathy Christie vydává s Růženou Merunkovou a Otakarem Brouskem ml. Voxi.

Na pozadí pověsti o tragické události, která se odehrála v roce 1540 v místě 168. kilometru dnešní D1, vystavěl Roman Kulich příběh Devět křížů. Přečte vám ho Kryštof Rímský, vydává OneHotBook.

Tympanum přináší v interpretaci Marka Holého další případ kapitána Steina a notáře Barbariče, tentokrát ovšem bez Steina. Poslechněte si historickou detektivku Juraje Červenáka Vlk a dýka.


Audiokniha Osm úderů hodin Maurice Leblanca přináší osm dobrodružných příběhů, které spojuje legendární postava lupiče gentlemana Arsèna Lupina. Čte Václav Knop, vydává Matyáš Jakubec. 
 

OneHotBook uvádí čtyři česky dosud nepublikované příběhy ze světa fantasy série Stín krkavce Anthonyho Ryana. Písně temnoty čtou Marie Štípková, Marek Holý, Matouš Ruml a Pavel Soukup.
 
Host a Audiotéka natočili s Petrem Neskusilem zvukovou podobu novinkového druhého dílu dobrodružné série britské autorky Annabel Steadmanové. Vychází Skandar a přízračný jezdec.

Až pojedete k moři, pusťte si v autě audioknihu Černý korzár, kterou v edici Dobrodruh vydává Tympanum. Montechristovským románem Emilia Salgariho vám cestu zpříjemní Marek Holý.
 

Kdo má rád sérii Deník malého poseroutky, ten už jistě netrpělivě vyhlíží další její audioknižní podobu v podání Václava Kopty. Sedmnáctý díl Wíbuch plýny právě vydalo Voxi.

OneHotBook připravil finský bestseller, který s humorem boří všechny stereotypy o partnerství i rodině. Román Fazóna čtou Matouš Ruml, Radúz Mácha, Libuše Švormová, Alena Hladká a Robert Mikluš.

Audiokniha O Janě a Zdenkách kolem Jana Wericha je rozhlasovým zpracováním stejnojmenné knihy Terezy Brdečkové. Čtou Alena Sasínová-Polarczyk, Magdaléna Holcová a Norbert Lichý, vydává Radioservis.

Užívejte si léto, nezapomínejte na mazání a na poslech. Naposlech.cz