Zpět

Nové audioknihy 31–32/2022

zpráva, , 14.08.2022
Dva týdny uplynuly a vy už se jistě rozhlížíte po nových audioknihách. Tady jsou
Jestli jste před časem poslouchali Tatérku a pak i Inkoust Alison Belshamové, jistě si nenecháte ujít ani audioknihu Balzamovač. K Lucii Juřičkové se přidal Martin Zahálka, vydává Voxi.

OneHotBook pro vás připravilo novinku Marka Dvořáka Bastard bohů. Poutavý příběh z dávného fiktivního světa, který se však tomu našemu až děsivě podobá, vypráví Miroslav Hanuš.

Čtvrtého dílu se dočkala i dobrodružná historická série Vlastimila Vondrušky určená především dětem Fiorella. Radioservis vydává v interpretaci Evy Josefíkové Dům ztracených duší.

Audiokniha Imunita z produkce vydavatelství Publixing a Tatran slibuje cestu do nitra záhadného systému, který nás drží při životě. Průvodcem vám bude Martin Kaprálik.
 

Jestli vůbec někdy je další sbírkou povídek současných českých autorů, které v audioknižní podobě vydává Témbr. Tentokrát posluchače zavede do doby před rokem 1989.

Vydavatelství Voxi uvádí silný příběh plný emocí inspirovaný skutečnými osudy Měli jsme štěstí americké autorky Georgie Hunterové. Čtou ho Jan Šťastný, Lucie Juřičková a Kristýna Skružná.

Stejný vydavatel pro posluchače připravil i zvukovou podobu čtvrtého dílu série s vyšetřovatelem Tomášem Volfem Jiřího Březiny. Detektivku Mizení čte Jakub Saic.

A nebojte, Saga Egmont nezapomněla na Jeffreyho Archera. Audiokniha Mocnější než meč, kterou čte Otakar Brousek ml. je pátým dílem Cliftonovy kroniky. A Archer se za chvíli ještě vrátí.
 

Tympanum má pro nás Návrh – oddechovku z hokejového prostředí nejen pro nenapravitelné romantičky. Lechtivý text čte Klára Anita Přistižená.

Stejné Tympanum rozšiřuje také českou audioknižní sérii Juraje Červenáka se Steinem a Barbaričem. Historickou detektivku Ohnivé znamení čte Marek Holý.

A jak jsme slíbili, Saga Egmont a Jeffrey Archer ještě jednou, tentokrát s audioknihou Panna vítězí. Co se stane, když o vašem osudu rozhodne hozená mince, vypráví Ivo Marták.

Spolek pro Sedlčansko a Královéhradecko vydává další audioknihu Markéty Vítkové. Poznej květiny, stromy, zvířátka volá na adresu malých posluchačů interpret Jiří Kniha.
 

Jen o málo starší cílovou skupinu mají Psí dny – audiokniha z produkce vydavatelství OneHotBook, která vychází v nezaměnitelné interpretaci Petry Špalkové a Petra Čtvrtníčka.

Jan Melvil Publishing vydává v podání Borka Kapitančika praktického průvodce fungováním dlouhodobých vztahů Sedm principů spokojeného manželství amerického psychologa Johna Gottmana.

Pro posluchače, kteří dávají přednost mysteriózním románům, připravilo Voxi v podání Aleše Procházky zvukovou podobu knihy Ulička přízraků. Název sice jako od Vondrušky, ale nenechte se mást.

A na závěr dnešního přehledu ještě Žena, po které se slehla zem. Další text od autorky bestselleru Dívky z trajektu čte Tereza Hofová vydává Témbr.
 
Všechny audioknižní novinky pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy pro vás chystá naposlech.cz.