Zpět

Spousta detektivek a velkých příběhů pro malé i velké | Nové audioknihy 36/2023

zpráva, , 10.09.2023
Nové audioknihy, to je tentokrát spousta detektivek a velkých příběhů. Ale postupně:
OneHotBook vydává další díl pozvolna rozšiřované audioknižní série Jack Reacher britského tvůrce akčních thrillerů Lee Childa. Volný pád si poslechněte v podání Vasila Fridricha.

To Deník dobrého detektiva Dominika Dána je ve zvuku už skoro kompletní. V případu Kráska a netvor vyšetřují Krauz a Chosé vraždu a znásilnění mladého děvčete. Čte Martin Mňahončák, vydává Publixing.
 

Nezahálí ani Témbr, který připravil třetí případ komisaře Dupina z pera německého autora píšícího pod pseudonymem Jean-Luc Bannalec. A jak jsme zvyklí, i Bretaňské zlato čte Jan Teplý ml.

A potěšeni budou i milovníci detektivek z dostihového prostředí Dicka Francise. Témbr vydává v podání Václava Rašilova tu jeho úplně první – Smrt favorita, která knižně vyšla už v roce 1962.
 

Tympanum nahrálo s Marií Štípkovou první díl volné detektivní trilogie s prvky politického thrilleru Františka Šmehlíka Šelma. Připomeňme, že kniha letos dostala Literu za detektivku.

Ani malí posluchači se nudit nebudou. Wisteria Books a Slovart vydávají v podání slovenského herce Juraje Kemky audioknihu Davida Walliamse Najhoršie deti na svete.

A Tympanum završuje svou audioknižní řadu příběhů pro děti slavné Betty MacDonaldové. Jak se léčí kašpařiny se dozvíte z úst Taťjany Medvecké v nahrávce Haló, paní Láryfáry.
 

Poprvé se českým posluchačům, nebo spíše posluchačkám představuje americká autorka Kerry Lonsdaleová. Témbr vydává první díl její série Všechno, co máme v podání Kláry Oltové.

Další vyprávění z Aše, místa zapomnění, přináší nová audiokniha Kláry Teršové Až ke křížku, která navazuje na dříve vydaný Bílý pramen. Vydává ji OneHotBook v interpretaci Terezy Jarčevské.

A nakonec jsme si tentokrát nechali vyvrcholení postapokalyptické trilogie Krysy apokalypsy české autorky Zuzany Hartmanové. OVA Audio vydává v podání Ondřeje Bretta audioknihu Bouřný úsvit.

Tyto i další audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. O všech novinkách se dozvíte vždy na naposlech.cz