Zpět

Elon Musk v čele listopadových novinek | Nové audioknihy 44/2023

zpráva, , 05.11.2023
První listopadové audioknižní novinky jsou zde. A vybere si mezi nimi opravdu každý.
Nakladatelství Práh a Audiotéka nahrála s Jakubem Saicem novinkovou knihu životopisce  Waltera Isaacsona nazvanou prostě Elon Musk. Příběh jednoho z nejkontroverznějších inovátorů současnosti.

Další knižní novinkou, která se velmi rychle dočkala zvukového zpracování, je Fraktální šum Christophera Paoliniho, což je prequel k jeho bestselleru Spát v moři hvězd. Čte Kajetán Písařovic, vydává Voxi.

OneHotBook uvádí dlouho, předlouho avizovanou audioknihu Joa Hilla NOS4A2: Vánoční říše. Horor syna mistra tohoto žánru Stephena Kinga si můžete poslechnout v interpretaci Pavla Baťka.
 

Kdo se těšil na další případ Eriky Falckové a Patrika Hedströma, může spěchat na Audiolibrix koupit audioknihu Camilly Läckberg Čarodějnice. Vydává ji Saga Egmont v podání Dany Černé.

Dostatek až nadmíru napětí poskytne posluchačům také audiokniha Kopírák americké autorky Sam Hollandové. Děsivý krimi thriller vydává Témbr v podání Jitky Ježkové a Lukáše Hlavici.

Tentýž vydavatel rozšiřuje svou kolekci povídkových audioknih současných českých autorů a autorek. Veselé Vánoce, Terezko, čtou Libor Hruška, Zuzana Slavíková, Jiří Ployhar a Jana Stryková.
 

Nebo si poslechněte nejnovější román Veroniky Hájek Hurdové – autorky Božidary a úspěšné dvoudílné ságy o neohrožené Agnes. Audioknihu Bohumil vydává OneHotBook a čte Miroslav Hanuš.

Anežku Šťastnou a Kristýnu Ryšku zase uslyšíte v nahrávce knihy Tamařino souhvězdí mladé české autorky Anny Musilové. Příběh o lásce, pochybách a také o snech vydává Témbr.

Michael Žantovský prožil mimořádný život v mimořádné společnosti. Supraphon teď vydává jeho audioknihu S prominutím řečeno s podtitulem Můj život mezi slavnými a mocnými, a to v autorské interpretaci.
 

 
Také Tympanum připravilo nahrávku v podání samotného autora. Příběhy z ústavní péče zažil, napsal a teď i čte Tomáš Morávek. Audiokniha se jmenuje Nebuď p*ča aneb jak (ne)pracovat s dětmi.

Přehledy nových audioknih pro vás pravidelně připravuje redakce naposlech.cz.