Zpět

Novinky nabídnou chladnokrevné zločiny i žhavou romantiku | Nové audioknihy 07/2024

zpráva, , 18.02.2024
Nové audioknihy 7/2024
Audioknižní novinky tentokrát nabídnou chladnokrevné zločiny i žhavou romantiku. Schválně:
OneHotBook natočilo s Terezou Císařovou, Zuzanou Ščerbovou a Jakubem Koudelou mrazivý thriller britské autorky Ruth Ware Chata v horách, který potěší i milovníky klasických detektivek.

Profesor Rekke coby novodobý Sherlock Holmes objasňuje spolu s policistkou Vargasovou další neřešitelný případ a to v audioknize Davida Lagercrantze Nenávist. V interpretaci Lukáše Hlavici vydává Témbr.

Ten připravil, v podání Jana Maxiána, i hodně originální detektivní zamotanici australského stand-up komika a autora Benjamina Stevensona Každý z mé rodiny někoho zabil. Nechci to dramatizovat, ale je to tak.
 

Vydavatelství OneHotBook rozjíždí novou audioknižní sérii. Žánrovými cenami ověnčenou klasiku science-fiction Neuromancer Williama Gibsona, která bývá označována za bibli kyberpunku, čte Jan Teplý.

To Úžasná Zeměplocha Terryho Pratchetta se ve studiích OneHotBook dočkala už desátého audioknižního dílu. Pátý elefant je součástí řady příběhů o Městské hlídce, jejímž hlasem je Jan Zadražil.
 

Hrdiny vtipného, originálního a oddechového fantasy Eoina Colfera Arcižár jsou mladý výrostek, samotou otrávený drak a špinavý policista. Audioknižním interpretem je Pavel Rímský, vydavatelem Kanopa.

Popadněte cestovní pas a vydejte se do země mrakodrapů, tradičních chrámů, čajových rituálů a rozkvetlých sakur. Cosmopolis vydává v podání Veroniky Lazorčákové audioknihu Julie Caplinové Čajovna v Tokiu.
 

Romantika vás čeká také v audioknize Jojo Moyesové Paříž pro jednoho a jiné povídky. Celkem jedenáct vtipných a okouzlujících příběhů čtou Eva Podzimková a Jana Stryková, vydává Témbr.

Tympanum nahrálo Péráka Petra Stančíka. Protektorátní městská legenda o superhrdinovi vzdorujícím nacistům, psaná barvitým jazykem a s černým humorem, ožívá hlasem Davida Novotného.

Audioknižní nakladatelství Čti mi! vydává zvukovou podobu románu Přemysla Krejčíka Srab. O psychické šikaně, o neschopnosti vzdorovat, o nechuti přijmout sám sebe čte Vojtěch Hamerský.

Tuto i další novinky pořídíte na Audiolibrixu. O audioknihách píšeme na naposlech.cz.