Zpět

Vydejte se do minulosti i po stopách zločinců | Nové audioknihy 09/2024

zpráva, , 03.03.2024
Nové audioknihy 9/2024
Vydejte se s novými audioknihami do minulosti i po stopách zločinců.
Radioservis vydává pro audioknižní posluchače rozhlasovou četbu z knihy Pavla Kohouta Katyně. Černý román o škole pro popravčí si můžete poslechnout v podání Pavla Čeňka Vaculíka.

Kanopa vydává první díl mezinárodně úspěšné série krimi thrillerů o šéfinspektorovi Robertu Kettovi z pera anglického autora Alexe Smithe. Audioknihu Doručovatelky vám bude číst Martin Stránský.

A nezahálí ani Martin Zahálka, vydavatelství OneHotBook a inspektor Gunnar Barbarotti. Právě totiž vychází audiokniha Druhý život pana Roose švédského detektivkáře Håkana Nessera.
 

Nakladatelství Témbr připravilo zvukovou podobu povídkové knihy Ani Geislerové Co tě nezabije. Vedle autorky uslyšíte také Marthu Issovou, Taťjanu Medveckou, Janu Plodkovou, Davida Novotného a Jana Vlasáka.

Vy, co máte rádi historii, sáhněte po audioknize Jarmily Loukotkové Není římského lidu. Lásky, intriky, vášně, přátelství i zatracení – to vše v podání Pavla Soukupa a v produkci nakladatelství Tympanum.

Témbr připravil audiopodobu nejnovější knihy české autorky Kristýny Freiové Syn draka s podtitulem Zrození upíra. Co když Draculu nestvořil Ďábel, ale Bůh? Čtou Jana Stryková a Libor Hruška.
 

V knize Michala Březiny Do smrti daleko, kterou v audiopodobě vydává Čti mi!, vyráží detektiv Billy Cowen do ulic, aby řešil poněkud nevšední případy. A vy můžete být s ním. Doprovodí vás Jiří Wittek.

Vycházejí také strhující memoáry Tary Westoverové o síle rodinných vztahů a neuvěřitelném odhodlání vydat se v životě svou vlastní cestou. Audioknihu Vzdělaná čte Petra Bučková, vydává Ascolto.

Vůbec poprvé se českým posluchačům představuje francouzská spisovatelka Valérie Perrinová – autorka bestselleru Vyměnit vodu květinám. Vydavatelství Jota nahrálo s Karolínou Zbořilovou její román Tři.
 

Audiotéka připravila zvukovou verzi pozoruhodné dokumentárně-reportážní knihy norské novinářky a spisovatelky Åsne Seierstad Dvě sestry. Poslechněte si ji v podání Barbory Goldmannové.

Všechny nové audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. Více se o nich dočtete na naposlech.cz.