Zpět

Nové audioknihy poloviny prázdnin

zpráva, , 02.08.2020
V polovině prázdnin si můžete vybrat třeba některou z těchto 15 novinek.
Stovku výroků Václava Havla s komentářem a výkladem připravila pro posluchače vydavatelství Radioservis a Témbr. Audioknihu 100× Václav Havel Pavla Kosatíka čtou Ladislav Špaček a Lukáš Hlavica.

Novou audioknižní verzi cestopisu Ladislava Zibury 40 dní pěšky do Jeruzaléma vydává Voxi. Tentokrát si ho můžete poslechnout v interpretaci Miloně Čepelky.

Psychologický thriller Sebastiana Fitzeka Balíček přichází ve zvukové podobě krátce po vydání Terapie stejného autora. Tentokrát ovšem audioknihu vydává Anag a to v interpretaci Kateřiny Mendlové Horáčkové.

Životopisný román Ilony Borské Doktorka z domu Trubačů mohou posluchači znát už ze zkrácené rozhlasové verze. Nyní připravilo jeho úplnou podobu Voxi v podání herečky Jany Strykové.
 

Román Jany Poncarové Eugenie je inspirovaný skutečnými osudy Eugenie Egertové Janečkové a plzeňského hotelu Continental. Ve zvukové podobě ho v interpretaci Jitky Ježkové vydává Voxi.

Dobrodružný thriller z divokých 90. let 20. století Když se kruh uzavřel vydává Tebenas. Románovou prvotinu Kamila Pešťáka čte Martin Stránský.

Dlouho očekávanou novinku z pera Dominika Dána Klbko zmijí vydává Publixing současně s knižní předlohou. Jubilejní 30. případ ze série Deník dobrého detektiva čte Martin Mňahončák.
 

Jak se rychle naučit cizí jazyk a nikdy ho nezapomenout vám ukáže audiokniha Navždy plynule Gabriela Wynera, kterou v interpretaci Tomáše Voženílka vydává Jan Melvil Publishing.

Vydavatelství Čti mi! připravilo pro audioknižní posluchače drsný sci-fi thriller Petra Heteši Nevermore Baltimore. Zvládne Jerry dohrát šílenou hru, do které se pustila jeho sestra? Prozradí Petr Třebický.

Cestopisnou koláž dojmů, životních bilancí nových známých i zenových postřehů skvělého vypravěče, mořeplavce Rudolfa Krautschneidera Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka vydává OneHotBook v podání Davida Novotného.

Stejný vydavatel stojí i za zvukovou podobou slavné sci-fi Daniela Keyese Růže pro Algernon. Interpretace se ujal Jan Potměšil, který exceluje ve stejnojmenné divadelní inscenaci spolku Kašpar.
 

Neméně legendárním je román Josteina Gaardera o dějinách filozofie Sofiin svět. Pro nakladatelství Albatros a audioknižní posluchače ho čte Václav Knop.

Další z případů slečny Marplové natočilo s Růženou Merunkovou a Jitkou Ježkovou vydavatelství Voxi. Vlak z Paddingtonu dá staré dámě možnost předvést vynikající dedukční schopnosti a znalost lidských povah.

Audioknižní podobu první zahraniční biografie Emila Zátopka Vytrvalost vydávají Audiotéka a Slovart. Pozoruhodný život pozoruhodné osobnosti našeho sportu přiblíží posluchačům Václav Neužil.

Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Z jejího blogu Zápisník alkoholičky vychází i stejnojmenná audiokniha vydavatelství Voxi.
 

Všechny tyto a další audioknihy koupíte hned a bez čekání na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz