Zpět

Nové audioknihy první poloviny srpna

zpráva, , 19.08.2020
První polovina srpna nabídla posluchačům audioknih 15 velmi zajímavých novinek.
Nejen fanouškům letectví je určena audiokniha Viléma Bufky Bombardér T-2990 se odmlčel. Příběh pilota 311. bombardovací perutě RAF čte Petr Třebický a vydává Čti mi!

V audioknize Buď sám sebou a jdi vlastní cestou najdete znovu cestu ke svému životu. Alespoň to tvrdí její autor Karel Spilko, který je současně interpretem i vydavatelem.

Církevní dějiny je audioknižní cyklus vydavatelství Slyš to, jehož jednotlivé tituly různých autorů se zaměřují na události života církve od jejího založení až po současnost.

Rozsáhlá fantasy série Ilky Pacovské Sedmý smysl pokračuje svým osmým dílem. Také Dračí cejch čte Margit Vinklárková a vydává Čti mi!

 

Hubert, Hugo a Ofélie jsou hrdiny knihy Petra Stančíka H2O a tajná vodní mise. Příběh určený především dětem vypráví Jiří Lábus a vydává OneHotBook.

O symbolech naší státnosti, významných panovnících i o mnoho dalším píše Jana Eislerová v knize Kdo to nezná, není Čech. Její zvukovou podobu v podání Hany Maciuchové vydává Autreo.

Napínavé detektivní příběhy z různých okamžiků a míst české historie sestavil Vlastimil Vondruška v knize Krev na kapradí. Můžete je slyšet v podání Jana Hyhlíka díky vydavatelství Tympanum.

Odhalte svou výjimečnost! Překonejte překážky a žijte s vášní! Tyto slogany zdobí titulku audioknihy Kuráž Sama Brackena, kterou v interpretaci Pavla Nečase vydává Progres Guru.

Skutečný příběh ženy, která přežila čtyři koncentrační tábory Mengeleho děvče napsaly Viola Stern Fischerová a Veronika Homolová Tóthová. Pro vydavatelství Témbr ho přečetly Jitka Ježková a Vilma Cibulková.
 

Stará Ostrava ukrývá spoustu tajemství! Odhalte některá z nich v audioknize Marka Skřipského Ostravská mysteria, kterou v interpretaci Davida Viktory vydává OVA Audio.

Kdo mohl chtít smrt mladého krále Ladislava Pohrobka? To alespoň naznačí Hana Whitton ve svém historickém románu Poslední Lucemburk. Čte ho Jakub Saic, vydává Témbr.

Audiokniha Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku se uvádí vlastně už svým titulem. Knihu autorů bestselleru s podobně dlouhým názvem čtou Lucie Trmíková a Aleš Procházka, vydává Témbr.

A tentýž vydavatel ještě jednou. Do středověké Prahy roku 1396 zasadil děj svého románu Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička. Vy si ho můžete poslechnout v interpretaci Vasila Fridricha.

Bylo by chybou vyhýbat se v přehledu audioknižních novinek oblíbeným jazykovým titulům. Španělskou gramatiku pro začátečníky a mírně pokročilé vydává Poslechová angličtina.

Audioknižní verze dnes legendární knihy Erika Taberyho Vládneme, nerušit se pokouší ukázat, kdy a kde se lidem politika ztratila. Čte Ivan Trojan, vydává Audiotéka.
 

Všechny tyto a další audioknihy koupíte hned a bez čekání na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz