Zpět

Vyberte si svou novou audioknihu

zpráva, , 14.11.2021
Jsme tu s dalším přehledem nových audioknih. Vyberte si tu svou.
Povídkovou audioknihu výtvarníka – dřevaře Martina Patřičného vydává Témbr. Má název Akord a jiskry a my v ní uslyšíme několik nových i starších povídek v interpretaci Jakuba Saice a autora.

Burdybáč je fantastická pohádka ukrajinské autorky žijící v Praze Oleny Laň. Dobrodružné vyprávění je sice určeno především dětem, ale poslechnout si ho můžou i dospělí. Čte Jakub Gottwald.

Vydavatelství Publixing a Motýľ vydávají audioknihu Cesta ľadového muža o tom, jak dosáhnout a udržet si dlouhodobé zdraví metodou Wima Hofa. Čte Přemysl Boublík.

Nakladatelství Epocha vydává spolu s Audiotékou čarodějnickou audiofantasy Petry Kubaškové Čarodějky malostranské. Na dobrodružnou fantasy výpravu vás vezme Zuzana Kajnarová.

Nejen pražská Malá Strana, ale také americký Eastwick. OneHotBook vydává v podání Jany Strykové dnes už klasické dílo Johna Updika Čarodějky z Eastwicku. A kam se hrabe filmové zpracování…
 

Mělo to zůstat navždy pohřbené! OVA Audio připravilo další českou krimi Václava Křivance. Po posledním nadechnutí se posluchačům nabízí v interpretaci Ondřeje Bretta novinka Dál nechoď!

Dominik Landsman navazuje na svou úspěšnou fotrovskou řadu zápisky s ryze aktuálními tématy. Audioknihu Karanténa s moderním fotrem čte Filip Švarc, vydává OneHotBook.

Vítejte v útulné kavárně, kde to voní skořicí, horkou čokoládou a láskou. Cosmopolis vydává v interpretaci Veroniky Lazorčákové audioknihu anglické autorky Julie Caplinové Kavárna v Kodani.

Vydavatelství Témbr připravilo zvukovou podobu knihy Radkina Honzáka a Vladimíry Novotné Krize v životě, život v krizi. Co je krize a způsoby jejího řešení přečte Igor Bareš.

OneHotBook rozšiřuje řadu populárních poirotovek Agathy Christie s hlasem Lukáše Hlavici o další případ. Tentokrát se s ním setkáme v audioknize Lord Edgware umírá.
 

Nakladatelství Biblion vydalo hned dvě audioknihy duchovních textů, či přímo modliteb. Ta první se jmenuje Magorské modlitby a obsahuje nejlepší básně duchovní podle Ivana Martina Jirouse.

A ta druhá nese název Skoro modlitby a je výběrem z textů Karla Čapka pro nemodliče, aby se mohli modlit. Obě sestavil Martin C. Putna a čte je spolu s Oldřichem Kaiserem a Miroslavem Táborským.

Audiolibrix připravil zvukovou podobu další knihy marketéra Ryana Holidaye. V audioknize Nadčasový produkt poví Jiří Miroslav Valůšek jak vytvořit a propagovat dílo trvalé hodnoty.

Jota a Audiotéka nahrály s Ivanou Milbachovou hypnotizující historický román Lisy See Ostrov žen moře o přátelství nezlomných žen na pozadí dramatických dějinných událostí.
 

Vydavatelství Riafilm natočilo pro malé posluchače audioknihu Martina Petišky Pohádková maminka a krtek. Pohádky o tom, jak se nebát ani tmy, ani zubaře, ani strašlivých strašidel čte Dana Černá.

Host spolu s Audiotékou vydávají román Iana McGuira Severní vody o civilizovanosti a barbarství a také o schopnosti jednat lidsky i za extrémních podmínek. Poslechněte si ho v podání Filipa Švarce.

Audiotéka otevírá novou audioknižní science fiction sérii. Válka starého muže je první z řady Koloniální války amerického autora Johna Scalziho a my si ji poslechneme v podání Petra Neskusila.

A na konci nejen našeho přehledu nových audioknih je Život po životě. Přelomovou knihu Raymonda Moodyho o posmrtném životě čte Ilja Kreslík a vydává Tympanum.
 

Všechny tyto a další audioknihy koupíte hned a bez čekání na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz