Zpět

Jeďte s Dykem a Vilhelmovou na svatební cestu!

Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová se v nové audioknize odhodlávají podstoupit test nezlomnosti svého vztahu a vydávají se na společnou cestu do Jiljí. Tři z vás mohou vyhrát zvukovou verzi humoristického románu Miroslava Skály.
Skvělý text, vtipný příběh a jeho noví mimořádní interpreti, již s chutí, humorem a jemnou ironií vyprávějí historii předsvatební cesty přírodovědce a jeho milované empatické dívky. Dvojice zdolává peřeje řeky, bouřku na horách i řadu dalších překážek, stojících jim v cestě do kostelíka v městečku Jiljí, kde se nakonec koná jejich sňatek.
text: Supraphon
 Nejméně do neděle 25. března 2018 můžete zkusit štěstí a vyhrát audioknihu Svatební cesta do Jiljí.
Šanci mají tři soutěžící. Stačí odpovědět na jednu otázku a mít kapku štěstí.
 Dejte o soutěži vědět i svým přátelům na Facebooku.


 


 

Dva mladí lidé v předsvatební cestě se navzájem poznávají, odhalují své přednosti i nedostatky v nečekaných situacích, jež jim cestování přináší. Text je psaný jako vnitřní monolog chlapce, který obdivuje svou budoucí ženu, ale zároveň je zmítán nejistotou správného výběru. Oba hrdinové jsou mimořádné osobnosti, schopné nesmírně vtipných reakcí. Humor Miroslava Skály učinil z této knihy legendu. Je to totiž literární předlohou slavné televizní komedie, nyní ve zvukové podobě audioknihy s hereckou dvojicí Tatianou Vilhelmovou a Vojtěchem Dykem.
text: Supraphon

 

 
 

 


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz