Zpět

Co naučil tučňák Kryštofa Hádka? Vyhrajte 3 audioknihy.

Až do 7. srpna můžete soutěžit o tři nové audioknihy podle románu Toma Michella Co mě naučil tučňák. Jihoamerické dobrodružství se zachráněným tučňákem vypráví s britským humorem Kryštof Hádek.

 
Když Angličan Tom přijme místo učitele na prestižní argentinské internátní škole, ještě netuší, že si tam z výletu do Uruguaye propašuje tučňáka, jehož zachrání z ropné skvrny. Rychle se však ukáže, že s pernatcem Juanem Salvadorem je navzdory těžkým časům peronistické vlády velká legrace. Nečekaný „domácí mazlíček“ se stane maskotem ragbyového týmu, důvěrníkem paní domácí, hvězdou večírků, ale třeba i plaveckým trenérem… Překvapivé jihoamerické dobrodružství s neobvyklým parťákem je vyprávěné s proslulým britským humorem a nadhledem.
text: OneHotBook
Soutěž končí v neděli 7. srpna 2016. Ze správných odpovědí losujeme tři výherce, z nichž každý získá kód pro bezplatný odběr audioknihy Co v obchodu Audiolibrix. Přejeme hodně štěstí.
 
Podívejte se, zda jste nevyhráli v některé z minulých soutěží.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz

 


Kryštof Hádek


Proslavil se rolí četaře Vojtíška z filmu Tmavomodrý svět, za ztvárnění hlavní postavy ve snímku 3 sezóny v pekle získal Českého lva. Dále hrál ve snímcích Experti, Bestiář, Máj, Bobule, 2Bobule, Signál, Pod kůží, Bez doteku, Všiváci, Padesátka, Kobry a užovky a dalších. Na jevišti vystupuje v Divadle Kalich a je také členem divadelní společnosti Studio Dva. V televizních obrazovkách se objevil např. v seriálech Přízraky mezi námi, Neviditelní, Clona, Případ pro exorcistu či filmech jako Korunní princ či Hlas pro římského krále. Věnuje se rovněž dabingu.
text a foto: OneHotBook