Zpět

Soutěž o sérii audioknih Stephena Kinga

Vyhrajte kompletní audioknižní sérii Stephena Kinga Pan Mercedes – Právo nálezce – Konec hlídky v excelentním podání Jana Kanyzy.
Teprve před několika málo dny byla završena audioknižní podoba série románů Stephena Kinga s detektivem ve výslužbě  Billem Hodgesem. V soutěži teď máte možnost získat ji kompletní, na třech 2CD. Stačí znát odpověď na jedinou otázku (▼nápovědu hledejte na stránkách naposlech.cz).

 
„Jan Kanyza předvádí úžasnou práci s hlasem, jeho záměrně unavené, rezignované a zároveň věcné čtení pasuje k Hodgesovi dokonale. Kanyza spíše vypráví než hraje, přesto vždy zřetelně odstiňuje přímé řeči a posluchači nedovoluje se v textu ztratit. Oproti tomu místy až rozverná interpretace Kajetána Písařovice vytváří Kanyzovu projevu skvělý a osvěžující kontrapunkt. Písařovic se nebojí skutečných hereckých kreací včetně nejrůznějších povzdechů, vzlyků či smíchu a obdiv si zasluhuje i za to, že tam, kde sám pro sebe v Bradyho roli cituje Hodgesovy výroky, dokáže dokonale napodobit Kanyzovu dikci. A tak tedy to, co by snad bylo obvykle pokládáno za určitou nevyváženost, v tomto případě funguje na jedničku. 


Stephen KingJeden z nejproduktivnějších a nejúspěšnějších spisovatelů současnosti je známý především jako autor hororů. Během své kariéry napsal okolo čtyřiceti románů a může se pochlubit také tím, že většina jeho knih byla převedena na filmové plátno – mezi ty nejslavnější patří Osvícení, na které o více než 30 let později navázal román Doktor Spánek, Carrie, TO, Misery, Řbitov zviřátek, Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle či série Temná věž. Ve své tvorbě se nevyhýbá ani oblasti krimi – značného ohlasu dosáhla trilogie o detektivovi ve výslužbě Billu Hodgesovi: Pan Mercedes, Právo nálezce, Konec hlídky, podle níž byl natočen stejnojmenný seriál s Brendanem Gleesonem a Harrym Treadawayem v hlavních rolích.
 
▼nápověda

▼nápověda

▼nápověda

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz

Soutěž trvá do úterý 20. srpna