Zpět

SOUTĚŽ: Vyhrajte Skoro všechno od Zdeňka Svěráka

K nedávným narozeninám Zdeňka Svěráka vydal Supraphon jeho profilové 3CD obsahující skoro všechno. Můžete ho vyhrát, budete-li znát odpověď na jednoduchou soutěžní otázku. 
U příležitosti významného životního jubilea Zdeňka Svěráka vychází trojalbum, kde pod názvem Skoro všechno naleznou dospělí i dětští posluchači souhrn nahrávek jeho autorské a interpretační tvorby (kromě nahrávek Divadla Járy Cimrmana), které v průběhu desítek let vznikaly pro Supraphon. Komplet je rozdělený do tří alb: první dvě CD shromažďují povídky, které během let Zdeněk Svěrák publikoval v knižní podobě a pak je sám načetl. Tři ze Svěrákových povídek čtou také Dana Kolářová a Libuše Šafránková. Třetí CD přináší to, co Zdeněk Svěrák vytvořil pro děti. Pohádky, písničky a operky, často ve spolupráci s Jaroslavem Uhlířem, v nichž se představují desítky skvělých interpretů.
text: Supraphon
 


 

„Když producentka Supraphonu Naďa Dvorská přišla s nápadem, že by se ten soubor mohl jmenovat VŠECHNO, tak jsem se vzepřel, protože chci ještě něco napsat. Když souhlasila s názvem SKORO VŠECHNO, plácli jsme si. Supraphon, s nímž spolupracujeme dlouhá léta, mi tím dárkem udělal radost. Nezbývá mi než doufat, že potěší i posluchače.“
Zdeněk Svěrák
 

 

 
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz

Soutěž trvá do neděle 2. května