Zpět

Další osudy dobrého vojáka Švejka

Další osudy dobrého vojáka Švejka
Dobrý voják Švejk v dalších příbězích Jaroslava Haška!

Šest textů o dobrém vojáku Švejkovi z pera Jaroslava Haška, které vznikly ještě před slavným románem. Tyto jiné a překvapivé osudy dobrého vojáka Švejka s gustem načetl herec David Novotný. Jednotlivé povídky vypráví o trampotách našeho hrdiny během jeho vojenské služby před válkou a závěrečná novela líčí vypuknutí války a Švejkův pobyt ve vojenském vězení, v blázinci, u pěšího pluku i odjezd na frontu a zběhnutí do zajetí. Málo se ví, že Jaroslav Hašek svojí literární postavě vdechl život již v roce 1912.

Švejkovy další a méně známé historky mají rozhodně stejný humor a vtip jako pozdější kniha a jistě nadchnou všechny milovníky autorova díla.
Připravte se na návrat nezapomenutelného dobrého vojáka Švejka v dalších příbězích od Jaroslava Haška! Tato exkluzivní kolekce šesti povídek, které vznikly ještě před slavným románem, vám přinese nové a překvapivé osudy našeho oblíbeného hrdiny.
 
text: SUPRAPHON a.s.

Herec David Novotný, známý pro svůj nezaměnitelný hlas a herecký talent, s gustem načetl tyto příběhy, čímž jim dodal nový život a energii.

Povídky nabízejí poutavé vyprávění o trampotách dobrého vojáka Švejka během jeho vojenské služby před válkou. Jednotlivé příběhy se zaměřují na dramatické okamžiky vypuknutí války a sledují Švejkovy kroky ve vojenském vězení, blázinci, u pěšího pluku, až po jeho odjezd na frontu a následné zběhnutí do zajetí.

Málokdo ví, že Jaroslav Hašek vytvořil tuto legendární literární postavu již v roce 1912, tedy několik let před vydáním slavného románu. Tyto méně známé příběhy dobrého vojáka Švejka jsou plné stejného humoru a vtipu, které si zamilovali čtenáři po celém světě. Ponořte se do světa Švejkova absurdního humoru a satiry, které neustále rezonují a baví lidi i po více než sto letech.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost objevit nové kapitoly Haškova mistrovského díla a zažít Švejkova dobrodružství tak, jak jste je dosud neznali. Tato sbírka je ideální pro všechny milovníky historických příběhů a nezapomenutelných postav, které přetrvávají generace. Pojďte s námi znovu objevovat svět dobrého vojáka Švejka v podání Jaroslava Haška a Davida Novotného!
název
Další osudy dobrého vojáka Švejka
rok vydání
2024