Radioservis
Vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis (vydává CD, knihy a Týdeník Rozhlas) má v katalogu několik set titulů na klasických CD nebo CD ve formátu mp3. Nabízí především audioknihy, ale také klasickou hudbu, jazz a různé hudební rarity, jako například populární hudbu první poloviny 20. století.
Ročně produkuje kolem šedesáti titulů všech žánrů (mluvené slovo, vážná hudba, jazz a další), z toho asi dvacet titulů jako zakázky. Nabídkový katalog obsahuje více než tři sta titulů, z toho většinu tvoří mluvené slovo, především z archivu Českého rozhlasu. Radioservis se zaměřujeme na prověřené tituly české a světové literatury (Čapek, Jirásek, Škvorecký, Kohout, Zmeškal, Shakespeare, Tolstoj, Dostojevskij, Greene, Orwell a mnozí další), kvalitní detektivky (Doyle, Christie, Simenon, Sayersová, Dürrenmatt a další), vyprávění (malíři Anderle a Komárek, Václav Větvička, Miloš Kopecký a další), českou historii (Toulky českou minulostí, Srpen 1968, Listopad 1989, Druhá světová válka) a i další oblasti.

Dlouhodobě se také podílí na několika dobročinných projektech (CD ve prospěch Centra Paraple, Nadačního fondu Veselý senior a další). Provozuje vlastní firemní prodejnu a vlastní zásilkový obchod. Dodává do běžné prodejní sítě CD a knih po celé republice.
text: Radioservis