Zpět

Šest vran

Šest vran
Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. A když se objeví neodolatelná zakázka? Je čas sehnat si pomocníky. Zloděj, trestanec, hazardní hráč, černá ovce rodiny, špionka a kráska-zabiják – šest nebezpečných psanců, kteří se pokusí dostat do nejstřeženější pevnosti světa. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží?
Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. Neštítí se žádné špinavé práce a dokáže vybruslit z každé situace.

Jednoho dne dostane nabídku, na kterou by kývl jen šílenec. Pohádková odměna však několikanásobně převyšuje všechna nebezpečí, která ze sebevražedné zakázky plynou. Sám to ale nezvládne. Bude potřebovat další pomocníky…

Trestance prahnoucího po pomstě.
Zázračného střelce se slabostí pro hazardní hry.
Černou ovci z prominentní rodiny na útěku z domova.
Špiónku pohybující se neslyšně jako stín.
Dívku využívající svoji krásu jako smrtící zbraň.

Šest nebezpečných psanců se pokusí o nemožné – vloupat se do Ledového paláce, nejstřeženější pevnosti světa. Kdo z nich přežije? Jaká tajemství vyplavou na povrch? Odvrátí nebezpečí, které hrozí světu?
 

Osoby a obsazení:
Pekka – Martin Finger 
Joost – Marek Holý
Jesper – Michal Isteník
Matthias – Pavel Neškudla
Nina – Veronika Khek Kubařová 
Kaz – Matouš Ruml
Inej – Tereza Dočkalová
text: Fragment, Albatros Media
autor
Leigh Bardugo
název
Šest vran
režie
Alexandra Bauerová
interpret
délka
17:34
vydavatel
rok vydání
2019