Zpět

naposlech.cz

Naposlech.cz je webový magazín o audioknihách a dění kolem nich. Přináší informace o chystaných, nových i starších titulech, jejich recenze, rozhovory s tvůrci, tematické články a další rubriky. Jeho součástí je postupně doplňovaný katalog soustřeďující informace o audioknižních titulech a jejich tvůrcích s možností pokročilého vyhledávání.

Redakce

Naposlech.cz je audioknižním průvodcem přinášejícím rychlé, správné a komplexní informace. Toho dosahuje především činností redakčního týmu složeného z osobností, které se zvukovým knihám dlouhodobě věnují a orientují se v něm. Jsou jimi především:
 
 
Audioknižní průvodce naposlech.cz pokračuje v aktivitách publicistické části projektu audiokniharoku.cz a webu audioknihy.net, tedy především v popularizaci audioknih, šíření osvěty mezi posluchači, poskytování kvalitních informací, konání tematicky zaměřených akcí. Spolupracuje s jednotlivými audioknižními vydavateli i jejich Asociací.

Pro média

K dispozici je tisková zpráva za dne 6. 1. 2015 oznamující spuštění naposlech.cz:
 
  • Průvodce světem audioknih (pdf, docx)

Pro média informující o naposlech.cz je možno využít logotypy:
 

Přebírání obsahu

Obsah audioknižního průvodce naposlech.cz je z velké části původní a je dílem týmu spolupracujících autorů. Je všem čtenářům poskytován zdarma a má sloužit především k popularizaci audioknih a šíření povědomí o nich.

Jsme rádi za každý zájem o náš obsah a rádi ho poskytneme dále za dohodnutých podmínek. Zdarma je ze stránek naposlech.cz je možné přebírat pouze recenze a to při dodržení následujích pravidel:
 
  • smí být umístěny výhradně na internetu
  • smí být použity s nezměněným textem
  • smí být použity pouze s uvedením autora
  • smí být použity s uvedením původu textu (naposlech.cz)
  • smí být použity pouze s živým odkazem na původní umístění
  • smí být použity spolu s bannerem (270x170 px) nebo logotypem
Budeme rádi, když nás před převzetím recenze nejprve kontaktujte, Rovněž v případě zájmu o využití jiného obsahu nebo dohodnutí jiných než standardních podmínek využijte kontaktní formulář v pravém sloupci této stránky.

Jsme připraveni poskytnout odborné konzultace a výstupy v médiích. Rádi se zúčastníme tematických rozhovorů, můžeme připravit popularizační články.

Komerční prostor

V případě zájmu o využití prostoru audioknižního průvodce naposlech.cz pro propagaci vašich výrobků a služeb nás kontaktujte. Pokusíme se pro vás připravit nabídku přímo na míru.
Audioknižní průvodce naposlech.cz je stále vyvíjen. Intenzivně pracujeme na zprovoznění nefunkčních modulů a samozřejmě doplňujeme katalog audioknih a jejich tvůrců.

Budeme rádi za každou vaši připomínku, návrh, nabídku či dotaz. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže.

Zanechte nám zprávu

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.