Radioservis
Vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis (vydává CD, knihy a Týdeník Rozhlas) má v katalogu několik set titulů na klasických CD nebo CD ve formátu mp3. Nabízí především audioknihy, ale také klasickou hudbu, jazz a různé hudební rarity, jako například populární hudbu první poloviny 20. století.
Ročně produkuje kolem sta titulů všech žánrů (mluvené slovo, vážná hudba, jazz a další), z toho asi dvacet titulů jako zakázky. Nabídkový katalog obsahuje více než tři sta titulů, z toho většinu tvoří mluvené slovo, především z archivu Českého rozhlasu. Radioservis se zaměřujeme na prověřené tituly české a světové literatury (Čapek, Jirásek, Škvorecký, Kohout, Shakespeare, Tolstoj, Dostojevskij, Greene, Orwell a mnozí další), kvalitní detektivky (Doyle, Christie, Simenon, Sayersová, Dürrenmatt a další), vzpomínky a paměti (Anderle, Komárek, Větvička, Frejková a další), českou historii (Toulky českou minulostí, Srpen 1968, Listopad 1989, Druhá světová válka, Volá první republika), tituly pro děti a mládež (série Nebojte se klasiky, pohádky a doporučená školní četba) a i další oblasti.

Provozuje vlastní firemní prodejnu s nejširší nabídkou audioknih v Čechách a vlastní zásilkový obchod Radioteka.cz s širokou nabídkou titulů na CD i ke stahování. Dostupné jsou raritní nahrávky ze zlatého fondu Českého rozhlasu, které nelze jinde získat. Dodává do běžné prodejní sítě CD a knihy po celé republice.
text: Radioservis