Zpět

Black Friday přináší slevu 40 % na audioknihy!

zpráva, , 24.11.2023
​​Pokud vám už došly zásoby titulů, které jste si v rámci narozeninových oslav Audiolibrixu pořídili před několika týdny, nezoufejte! Novou várku slev totiž přináší už tradiční akce Black Friday, díky které můžete vybrané tituly nakoupit o 40% levněji!
Cenově zvýhodněné audioknihy najdete v nabídce Audiolibrixu každý den od pátku 24. 11. až do pondělí 27. 11. v každém z těchto dní na vás čeká zhruba padesátka titulů se slevou 40 %. Ovšem pozor! Nabídka se každý 24 hodin obměňuje, akční ceny tedy platí vždy jen do půlnoci daného dne, kdy dojde k obměně cenově zvýhodněných titulů. Vyplatí se proto omrknout web Audiolibrixu každý den, aby vám nic neuniklo!

A na jaké audioknižní pecky si můžete dělat zálusk? V nabídce se v průběhu trvání akce objeví třeba bestsellery Vážka v jantaru Diany Gabaldon, Žítkovské bohyně Kateřiny Tučkové, milovníky detektivek pak jistě potěší Hercule Poirot v příběhu Vražda v Orient expresu nebo napínavý krimipříběh Angely Marsonsové Ďábelské hry! Nebudou chybět ani Pilíře Země Kena Folletta či předloha akčního snímku známého z Netflixu Šedý muž.

Kromě Black Friday probíhá Giving Tuesday, které představuje světový den štědrosti a dobrých skutků. Do dobročinnosti se můžete zapojit i vy, a to už během nákupní akce Black Friday. Stačí, když v košíku použijete kód KLAUN10, který navýší cenu objednávky o 10 %. Audiolibrix navíc přihodí ještě jednou tolik a tuto částku zašle na konto organizace Zdravotní klaun. Svou dobročinnost můžete projevit při svých nákupech až do čtvrtka 30.11.

Pro nabídku zlevněných titulů v akční nabídce navštívte po dobu trvání akce Black Friday stránku s Black Friday audioknihami se slevou 40 %.
 
BF-2023-banner.jpg