Zpět

Příhoda málo uvěřitelná

Příhoda málo uvěřitelná
Poslechněte si příběh opravdu těžko uvěřitelný, ale možná pravdivý! Vypráví o tom, jak povídání a malování může být lékem proti samotě, může bořit hranice mezi nejmladšími a nejstaršími a možná i hranice úplně jiné.
Kniha o malé Helence, jejím o sedmdesát let starším sousedovi a kouzelných obrázcích je nejen ke čtení, ale trochu i k malování a hraní. Pojďte poslouchat, povídat si a malovat.

Mobilní hospic Cesta domů vydává knížky a letáky už více let. Tématem není jen paliativní péče, umírání a smrt. Často je to lidskost, rozhovor, přiznání strachu a hledání, co s ním. Decentní nahlížení za opony. Cesta domů otvírá nelehká témata, zpřístupňuje je i dětem. Knížka Příhoda málo uvěřitelná je pro děti od pěti let. Dospělým se možná zdají méně uvěřitelné jiné věci než dětem. Nebo je třeba příběh vyprovokuje k málo uvěřitelným návštěvám, rozhovorům… Příběhy totiž pomáhají fantazii posunout ke skutečnosti, nápad k realizaci. Knížku nyní nabízíme i k poslechu v audioknize, kterou vydává nakladatelství Albatros a text přečetl pro děti i dospělé autor knihy Arnošt Goldflam.
 
text: Albatros
autor
název
Příhoda málo uvěřitelná
režie
Ondřej Jirásek
interpret
Arnošt Goldflam, Mimi Goldflamová, Marie Ludvíková
délka
1:28
vydavatel
rok vydání
2017
hudba
Ondřej Jirásek
obal
Eliška Kundrovská, Designiq, Petra Goldflamová Štětinová
zvuk
Ondřej Jirásek
střih
Ondřej Jirásek
mastering
Ondřej Jirásek
produkce
Vladimíra Jirásková