Zpět

Karika, generál Pavel a Čtvrtníček aneb nové audioknihy 1/2023

zpráva, , 08.01.2023
Poslechněte si první novinky roku 2023.
První várka nových audioknih roku 2023 je tady. Pojďme si je představit.

Ještě před prvním kolem prezidentských voleb vydal Témbr zvukovou podobu knihy Generál Pavel v rozhovorech s Jolanou Voldánovou. Čtou ji Libor Hruška, Jitka Ježková a autorka.

K audioknihám Hany Marie Körnerové, které vydává MOBA ve spolupráci s Audiotékou, přibyl právě Jelení vršek. Historický román z konce 16. století čte Dagmar Čárová.
 
Ze společné produkce vydavatelství Publixing a Ikar vzešla další audioknižní novinka: Priepasť Jozefa Kariky. Poslechneme si ji ve slovenštině v podání Petera Kočiše.
 

Oddechnout od napětí si můžete spolu se svými nebo půjčenými dětmi u poslechu audioknihy Pohádky na pátky. Napsal, čte a vydává ji Petr Ocelík neboli Pierre Asier.

A pokud by to dětem nestačilo, pusťte jim ještě audioknižní novinku Eliáš mezi piráty Veroniky Krištofové. Čte ji Vojtěch Hájek, vydávají Audiotéka a Nakladatelství Epocha.
 
Pošlete děcka spát a poslechněte si vražedně zábavný román v podání Petra Čtvrtníčka. Jmenuje se Vraždi všímavě, napsal ho Karsten Dusse a vydává Audiotéka a Host.
 

Posluchače severských krimi jistě zaujme třetí díl série Odložené případy švédské autorky Tiny Frennstedt. Audioknihu Očistec vydává Audiotéka a Jota v podání Heleny Dvořákové.

Host vydává s Audiotékou audioknihu jedné z nejvýznamnějších dánských autorek dvacátého století Tove Ditlevsenové. Kodaňská trilogie vychází v podání Dagmar Čárové.

Ještě něco pro milovníky historických románů – Audiotéka a MOBA završují audioknihou Návrat mistra trilogii Františka Niedla Platnéř. Celou ji posluchačům čte Matouš Ruml.
 

A úplně nakonec pár zombíků, cynismu a hlášek. Audiokniha Život v ráji je pokračováním zombie post-apo Martina Štefka Mrtví kráčí po zemi. Čte Martin Čevora, vydává Čti mi!

Ty nejzajímavější audioknižní novinky pro vás vybíráme v naposlech.cz