Zpět

Nové audioknihy (nejen) pod vánoční stromeček 50/2022

zpráva, , 18.12.2022
Kterou z aktuálních audioknižních novinek byste rádi viděli pod stromečkem?
Vydavatelství Publixing jede vedle původní slovenské řady detektivek Dominika Dána také paralelní českou. Něžná fata morgána tak nyní vychází v interpretaci Martina Stránského.
 
Nebo byste raději zvukovou podobu novinky Viktorie Hanišové Neděle odpoledne? Vydává ji OneHotBook, čtou Filip Kaňkovský, Dita Kaplanová a Jan Vlasák.

Ve vánočním balíčku můžete najít i nejnovější audioknihu autora Stoletého staříka Jonase Jonassona Prorokyně a hlupák. Jak jsme u autora zvyklí, čte Martin Stránský, vydává Voxi.
 

Stejný vydavatel připravil i zvukovou podobu románového debutu české novinářky Scarlett Wilkové Až uvidíš moře. O tom, jaké je být cizincem ve vlastní zemi, čte Dana Černá.
 

A o tom, že skutečné štěstí lze potkat v každém věku, čtou Libuše Švormová, Denisa Barešová a Oldřich Vlach v audioknize Příběh Arthura Truluva. Vydává ji Dobrovský.

Budete-li na Vánoce chtít udělat radost dětem, nadělte jim audioknihu Vúdúlínek Daniely Fischerové, kterou vydává OneHotBook. Tajemný příběh vypráví Ivan Trojan.
 

A klidně přibalte i novinku Jiřího Holuba Slon v Polívce. Trochu detektivka, trochu letní selanka a hodně kamarádství. Čte Jaroslav Plesl, vydává Jonathan Livingston a Jas.

Jasona Bournea možná znáte z filmů s Mattem Damonem. A možná z audioknih vydavatelství OneHotBook. Nově vychází Bourneův mýtus v podání Jana Zadražila.
 

Možná vás ale pod stromečkem potěší i další novinka od vydavatelství Dobrovský. Je jí napínavý thriller Lisy Unger Cizinky ve vlaku, který vychází v podání Jany Strykové.
 
A pro všechny milovníky biografií a hudby připravilo OneHotBook audioknihu Sylvie Simmonsové I'm your man: Život Leonarda Cohena. Čtou ji Dana Černá a Miroslav Krobot.
 
Nebo si k Vánocům vyberte jakoukoliv další audioknihu z nabídky Audiolibrixu. Novinkové tipy pro vás chystá redakce naposlech.cz