Zpět

Příběh britské panovnice a další novinky pro vaše uši | Nové audioknihy 13/2024

zpráva, , 31.03.2024
Nové audioknihy 13/2024

Velikonoční nadílka nových audioknih přináší spoustu zajímavého poslouchání pro vaše uši.

 

Publixing vydal zvukovou podobu knihy britského novináře a spisovatele Andrewa Mortona, který se specializuje na členy královské rodiny. Jedinečný životopis Alžbety II. Kráľovná: Jej život čte Michal Ďuriš.

Tematicky do doby Velikonoc zařadilo vydavatelství OneHotBook zvukovou podobu historického románu Mika Waltariho Jeho království. Příběh z jara roku 30 čte Ondřej Brousek.

Pod další audioknižní novinkou je podepsána osvědčená trojice Tympanum – Jiří LábusDavid Walliams. Krysburger je vřískavě vtipná, akční a dojemná audiokniha určená mladým posluchačům.
 

Milovníky fantasy potěší druhá audiokniha ze série Krvopřísežní Johna Gwynna. Hlad bohů vydává OneHotBook v podání Kláry Cibulkové, Anny Fixové, Jana Teplého, Kajetána Písařovice a Ondřeje Nováka.

A dočkali se i ti, kteří vyhlíželi Smršť Jozefa Kariky v českém jazyce. Sugestivní spojení klasické lidové povídačky o větrnici s moderním žánrem hororu čte Vasil Fridrich, vydává Tympanum.

Nakladatelství AudioStory připravilo zvukovou verzi knihy Marka Orko Váchy Wakan Tanka. Inspirativní hodiny náboženství pro věčné začátečníky čtou autor, Saša Rašilov a Ludmila Rašilovová.
 

Roku 399 př. n. l. čelil Sokrates obvinění, že podlamuje důvěru ve společenské instituce. Jak se hájil? Platónovu audioknihu Sokratova obhajoba vydává Nakladatelství Filosofia, čte Jaroslav Dušek.

Kanopa pokračuje ve vydávání série holmesovských pastišů. Kdo ovládá tajemné železné zloděje nám poví Václav Knop v audioknize George Manna Sherlock Holmes a Ztracená závěť.
 

Pět sourozenců, starý dům a děsivé rodinné tajemství. Vydavatelství Témbr připravilo audiopodobu knižní novinky Kristýny Trpkové Někdo z nás. Strhující psychologický thriller čte Lucie Pernetová.

O léčení, zotavení a transformačním charakteru medicíny na jednotkách intenzivní péče napsal americký lékař Wesley Ely v knize Každé hluboké nadechnutí. Ve zvuku ji teď vydává Progres Guru v podání Zbyška Horáka.

Novinky a nejen ty pořídíte na Audiolibrixu. O audioknihách píšeme na naposlech.cz.