Zpět

Do nového roku s novými audioknihami 52/2022

zpráva, , 01.01.2023
Pojďte si s námi vybrat z posledních audioknižních novinek končícího roku.
Prvním tipem dnešního přehledu je manuál láskyplné a efektivní výchovy Tomáše Nusharta Neštěkej na svého psa. Audioknihu vydává Jan Melvil Publishing a naše čtyřnohé přátele jistě potěší jméno interpreta: Aleš Slanina.

Nakladatelství Epocha spolu s Audiotékou vydávají třetí díl postapokalyptické série Města Kristýny Sněgoňové. Novinkový Svět v bouři si můžete poslechnout v podání Martina Preisse.

Také vydavatelství Čti mi! doplňuje třetím dílem svou rozjetou sérii. Audioknižní novinka Hořící přízraky patří do fantasy Krvavé pohraničí - Gordonova země Vladimíra Šlechty. Čte Jiří Wittek.
 

A trojkou je i novinka Samanthy Shannonové, kterou v audiu vydává Audiotéka a Host. A zrodí se píseň je další knihou plánované sedmidílné série, kterou před časem odstartoval Kostičas. Čte Magdaléna Holcová.

To česká fantasy série Brány Skeldalu se ve zvukové podobě dočkala teprve druhého dílu. Za to ji však celou čte a vydává sám autor Jindřich Rohlík. Divoká jízda tří vyvolených zmetků tedy pokračuje v audioknize Bílá věž.

Audiotéka s koncem roku vydává novinku anglického autora C. M. Ewana Mrazivé interview. Napínavou hru na kočku a myš, plnou adrenalinové akce hrají Veronika Veselá a Jiří Schwarz.
 

A na závěr ještě Balada o snech – rodinná sága o hloubce lidské touhy chránit svoje milované a o desítky let skrývané vině. Napsala ji Markéta Prášková a vy si ji můžete poslechnout v podání Dany Černé.

Úspěšný nový rok a plno zajímavých audioknižních novinek vám přeje naposlech.cz