Zpět

Badatelé na stopě skutečných záhadných zločinů a další novinky | Nové audioknihy 10/2024

zpráva, , 10.03.2024
Nové audioknihy 10/2024
S novými audioknihami budete na stopě vymyšlených i skutečných zločinů. Ale nejen to…
Nakladatelství Supraphon připravilo titul Bohumil Hrabal: Výběr z díla legendárního spisovatele. Audiokniha o lidech, o životě, o pravdě, o svobodě, obsahuje jak archivní, tak zcela nové nahrávky.

OneHotBook natočilo s Matoušem Rumlem četbu románu britské spisovatelky Daphne du Maurier Má sestřenka Rachel. O tom, že jsou ženy, které ne vlastní vinou přivolávají neštěstí.

Voxi vydává další detektivku Michaely Klevisové, v níž vystupuje postava charismatického inspektora Josefa Bergmana. Případ Dům na samotě si můžete poslechnout v podání Jany Strykové.
 
A s detektivkou přichází také Tympanum. Vlastně hned s tuctem. Audiokniha Smutek poručíka Borůvky je soubor dvanácti příběhu Josefa Škvoreckého a vám je bude číst Martin Preiss.
 

Sečtete-li detektivku a dostihové prostředí, s největší pravděpodobností se dostanete ke jménu Dick Francis. Audioknihu Nervy tohoto známého britského autora čte Jan Nedbal, vydává Témbr.
 
Vydavatelství Voxi připravilo také zvukovou podobu novinkové knihy české detektivkářky Terezy Bartošové Dceřina kletba. O tom, že starý zločin si žádá nové oběti čte Martin Hruška.
 
 
Kanopa připravila už třetí díl série případů Sherlocka Holmese z pera jiných autorů než Arthura Conana Doyla. Sherlock Holmes a krvavá zrada napsal Mark A. Latham, čte Václav Knop.

V interpretaci Daniela Krejčíka si můžete poslechnout román Skoncovat s Eddym B. Autobiografický debut Édouarda Louiho, který v době svého vydání vzbudil nebývalý zájem, vydává Tympanum.
 

Témbr připravil ve vícehlasé interpretaci audio podobu zatím poslední knihy badatele, reportéra a záhadologa Jaroslava V. Mareše Největší záhady zločinu. Proslulé případy, které otřásly společností.

A nakonec ještě pozoruhodný poetický fantasy příběh z dávných dob, kdy zima trvala déle, než měla. AudioStory vydalo v podání Vojtěcha Hájka audioknihu Legenda o velké zimě Oldřicha Suchého.

Přehledy audioknižních novinek pro vás připravujeme v naposlech.cz