Zpět

První prázdninové novinky | Nové audioknihy 27–28/2023

zpráva, , 16.07.2023
Představujeme vám deset nejzajímavějších audioknižních novinek první půlky července.
Archy života jsou fascinujícím příběhem o přežití jedné rodiny a jejím návratu do míst, odkud pochází. Historie rodu Löw-Beer z pera jednoho z jeho členů vydává Supraphon v podání Marka Holého.

Pokud jste poslouchali Pilíře země Kena Folletta, jistě si nenecháte ujít ani další historický román této série. Do středověké Anglie vás v audioknize Na věky věků zavede Vasil Fridrich. Vydává Témbr.

V koprodukci nakladatelství Host a Audiotéky vychází vyvrcholení fantasy série Souzené země amerického autora Jonathana Frenche. Svobodní bastardi k vám promluví hlasem Pavla Soukupa.
 

Tympanum vydává zvukovou podobu protiválečného románu současného německého spisovatele Norberta Scheuera Zimní včely. Deníkovými záznamy hlavního protagonisty vás provede Lukáš Hlavica

Také další audioknižní novinka má na obálce a v názvu hmyz. Ani ona však není entomologickou příručkou. Moucha Dominika Dána vychází u Publixingu v českém překladu v podání Martina Stránského.
 

Napětí slibuje také thriller Chrise Cartera Napsáno krví, který je už jedenáctým případem ze série s postavou detektiva Roberta Huntera. Audioknihu vydávají Bookmedia a Audiotéka, čte Jakub Saic.

Vydavatelství Kanopa pro posluchače připravilo nervy drásající thriller Bird Box amerického autora Joshe Malermana. Děsivé postapokalyptické drama plné strachu, tísně a bezmoci čte Dana Černá.
 

To dobré, to špatné a to krásné ve výjimečném životě slavné české modelky Pavlíny Pořízkové přináší zvuková podoba její knihy No Filter. Vychází u nakladatelství Jota v podání Lenky Filipové-Kudelové.

Z nejhorších rande jsou ty nejlepší historky. Lucie Macháčková to dobře ví a proto sepsala příběhy o lásce, sexu a dalších katastrofách Historky z Tinderu. V autorské interpretaci vydává Cosmopolis.

A číst svůj vlastní text se rozhodl také herec a zakladatel ostravského Divadla Mír Albert Čuba. Jeho audiokniha se jmenuje Herec k nepřežití a je o tom, že štěstı́ se může usmát i na ty, kdo si to nezaslouží.

Přehledy těch nejzajímavějších audioknižních novinek pro vás připravujeme v naposlech.cz