Zpět

Detektivní a thrillerové pecky i klasika pro vaše uši | Nové audioknihy 26/2023

zpráva, , 02.07.2023
Detektivní a thrillerové pecky i klasiku – to vše najdete mezi novými audioknihami.
Vydavatelství OneHotBook uvádí Sedm manželů Evelyn Hugo. Ve zvukové podobě románu americké spisovatelky Taylor Jenkins Reid uslyšíme Valérii Zawadskou, Terezu Dočkalovou a Jakuba Koudelu.

Děcka budou nadšená z dalšího příběhu Davida Walliamse, které u nás v podání Jiřího Lábuse vydává Tympanum. Operace Banány je bondovsky laděný super dobrodružný příběh.

Fanoušky science fiction jistě zaujme zvukové zpracování dystopického románu Waltera Tevise Zpěv drozda. OneHotBook povolal Martina Písaříka, Tomáše Pavelku a Kateřinu Winterovou.

Radioservis vydává dramatizaci slavného detektivního příběhu Arthura Conana Doyla Pes baskervillský. Jako Sherlock Holmes se vám představí Martin Finger, coby doktor Watson pak Petr Lněnička.
 

OneHotBook připravil první díl krimi série s postavou sebestředného psychologa a sukničkáře Sebastiana Bergmana. Temná tajemství Michaela Hjortha a Hanse Rosenfeldta čte Aleš Procházka.

Nakladatelství Jota zase připravilo audiopodobu knižní předlohy velmi úspěšného televizního seriálu Mindhunter – Lovci myšlenek. Nejen těm, kteří si ho oblíbili, čte Borek Kapitančik.
 

Americká spisovatelka Laura Dave je autorkou románu Jeho poslední slova, který teď v české audioknižní podobě vydává v interpretaci Heleny Dvořákové Témbr. A to nejen pro ženské posluchačky.

Tympanum natočilo s Lukášem Hlavicou četbu debutového románu mladé tatarské spisovatelky Guzel Jachiny Zulejka otevírá oči, odehrávající se v letech 1930–1946 v Sovětském svazu.
 

Stejný vydavatel, tedy Tympanum, připravil i další audioknihu edice Legendy. Tentokrát je to válečný román Ernesta Hemingwaye Sbohem, armádo! Poslechnout si ho můžete v interpretaci Dušana Sitka.


To Bread & Games Production jde na Hemingwaye trochu jinak. Ve 40 minutách vám zprostředkuje nejen děj jeho románu Stařec a moře, ale také informace o samotném autorovi a jeho díle.

Pro tentokrát vše. Užijte si dovolenou s audioknižními novinkami. Naposlech.cz