Zpět

Nové Mycelium, Mornštajnová i Lednická do vašich uší | Nové audioknihy 15/2023

zpráva, , 16.04.2023
Nové Mycelium, Mornštajnová, Lednická a další nové audioknihy jsou tady!
V interpretaci Ivany Uhlířové si můžete poslechnout nový román Aleny Mornštajnové Les v domě. Dosud nejtemnější příběh z pera oblíbené české autorky vydává ve zvuku OneHotBook.

Radioservis potěší posluchače audioknih vydáním četby na pokračování z románu Životice Karin Lednické. V rozhlasových studiích ji v loňském roce přečetli Zuzana Truplová a Norbert Lichý.

Zvukovou podobu knihy Bernarda Schlinka Vnučka přináší Témbr. O tom, že zaslepenost některých lidí je nekonečná, čtou Otakar Brousek ml., Lucie Trmíková a Anežka Šťastná.
 

Především posluchačkám je určena audiokniha americké autorky Colleen Hooverové 9. listopad. Vychutnat si ji mohou díky vydavatelství Témbr v podání Kláry Suché a Roberta Hájka.

Posluchači historických knih Vlastimila Vondrušky jistě neodolají novince od Tympana. Lucemburská epopej I – Král cizinec líčí události let 1309–1333 a čte ji Miroslav Táborský.

Celých 36 hodin si budete moci užívat poslech sedmé části ságy Mycelium Vilmy Kadlečkové. Zakázané směry vydává OneHotBook v podání deseti herců v čele s Jaroslavem Pleslem.
 

V mantinelech stejného žánru se pohybuje i vědecko-fantastická audiokniha Mise na planetě amerického autora Michaela Mammaye. Vydává ji Témbr v podání Libora Hrušky.

A scifisty potěší také Čti mi! To vydalo v interpretaci Vojtěcha Hamerského SEIF – sbírku povídek Petry Štarkové, které můžete znát z různých sborníků nebo časopisů XB-1 a Psychologie dnes.

O produkci audioknih Františka Niedla se pečlivě stará Audiotéka a Moba. Vedle historických románů můžete znát i jeho thrillery. Novinkové Slunce na útěku je jedním z nich. Čte ho Martin Preiss.
 

Uklidňující pohádky a uvolňující cvičení pro malé i velké připravil Supraphon. Pohádkové meditace a jógové pohádky vhodné pro děti od 8 let vycházejí v podání Terezy Bebarové a Davida Matáska.

Tak už víte co poslouchat? Audioknihy nakupujte na Audiolibrixu, čtěte o nich na naposlech.cz.