Zpět

Audioknižní Případy 1. oddělení a k tomu nový Kotleta, Prachett a Walliams | Nové audioknihy 16/2023

zpráva, , 22.04.2023
Případy z 1. oddělení, Kotleta, Pratchett, Walliams a další – to jsou novinkové audioknihy.
A začneme tím Pratchettem: OneHotBook připravilo pro všechny jeho fanoušky Těžké melodično. Audiokniha je součástí řady o Smrťovi v rámci série Úžasná Zeměplocha a čte ji Jan Vondráček.

Vyšla také osmá Legie. Fantasy série Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové se díky Audiotéce a Nakladatelství Epocha rozrostla o audioknihu Operace Petragun, kterou čte Martin Stránský.

Bookmedia spolu s Audiotékou vydávají další akční thriller ze série Sigma Force amerického autora Jamese Rollinse. Poslední orákulum je jejím pátým dílem a čte ho, jak jsme si už zvykli, Jiří Schwarz.
 
A potěšení budou také ti, kteří si oblíbili případy detektiva Williama Wistinga, jak je píše norský spisovatel Jørn Lier Horst. Novou audioknihu Zadní pokoj čte Zdeněk Kupka a vydává Voxi.
 

Martin Moravec vyzpovídal bývalého šéfa pražské mordparty Josefa Mareše. Kniha Moje případy z 1. oddělení teď vychází u Témbru ve zvuku v podání Miroslava Hanuše a Josefa Pejchala.

OneHotBook připravilo s Danielem Bambasem, Martinem Písaříkem, Ondřejem Brouskem, Petrou Špalkovou, Janem Vlasákem a Otakarem Brouskem ml. novinku Amora Towlese Lincolnova dálnice.
 
 

Milý Johne… jestliže se vrátíš, provdám se za tebe. Témbr vydává v interpretaci Marka Němce a Kláry Sedláčkové Oltové romantický příběh z pera Nicholase Sparkse. Poprvé u nás.

A nezapomnělo se ani na děti. Tympanum třeba vydává další audioknihu Davida Walliamse. Pokračování jeho patrně nejznámější knihy se jmenuje Babička drsňačka znovu v akci a neuhádnete, kdo ji čte.
 

Stejný vydavatel připravil také audioverzi klasických Dobrodružství veverky Zrzečky Josefa Zemana a to více než 80 let po jejich prvním knižním vydání. Dnešním posluchačům je čte Naďa Konvalinková.
 
A do třetice Tympanum a do třetice poslech pro děti. Jan Zadražil čte knihu Kláry Smolíkové Dubánek ve světě lidí. Sice bez fotek Petra Václavka, zato s bonusem Dubánek a tajný vzkaz.

Audioknižní novinky tajné nejsou. Vybíráme je pro vás na naposlech.cz